Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jakim kraju najłatwiej Polakom znaleźć pracę?

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym wyjechać zagranicę w celu zarobkowym. Jednak nie za bardzo wiem w jakim kraju mogłabym znaleźć pracę. Jaki kraj jest najlepszy? Czy mogę na przykład poskładać CV do różnych krajów, a potem w razie jak dostanę kilka propozycji i wybiorę jedną odmówić reszcie? Nie będę ponosiła z tego tytułu konsekwencji? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy co rozumiesz przez "konsekwencje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie będę musiała płacić jakiś kar czy coś w tym stylu albo nie będę miała jakiś spraw w sądach itd? Może trochę głupie pytanie, ale po prostu wolę dmuchać na zimne. Chodzi mi o to, że chcę wyjechać do pracy zarobkowej, znalazłam nawet kilka stron, które oferują i chciałabym poskładać wnioski, ale musiałabym poskładać do różnych ogłoszeń, bo nie wiem w którym mnie przyjmą, w którym nie i czy w ogóle gdzieś mnie przyjmą. A poza tym w jakim kraju najlepiej? Widziałam dużo ogłoszeń z Norwegii, ale ponoć tam trudno się dostać, ogólnie jeżeli chodzi o angielski znam bez problemu, poza tym mówię jeszcze po hiszpańsku, ale Hiszpania to raczej nie jest dobry wybór, tam ponoć wysokie bezrobocie. Więc jaki kraj polecacie? Po prostu chcę się trochę dorobić a tu w Polsce pensje są cholernie niskie zanim tu się dorobię to miną lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×