Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mamy suknia na komunię córki

Polecane posty

Gość gość

Mam 2 córki rok po roku w zeszłym miała starsza komunię w tym młodsza. czy pasuje bym miała tą sama suknie i marynarkę zalozona dla młodszej do kościoła i do restauracji ?tą samą co miałam w zeszłym roku ? dodam ze ona była bardzo ładna i nie chce ponosić dodatkowych kosztów jak sądzicie ? nie wypada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypada, ale dla lepszego samopoczucia możesz coś zmienić w tym zestawie, żakiet, torebkę, buty, biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajmy o odpowiednim i wygodnym obuwiu :) ja na kominie swojej córki kupiłam bardzo wygodne obuwie z Polskiej firmy www.gamis.com.pl . Nie myślałam, że trafię na takie wygodne buciki :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej opinii tak średnio, tym bardziej, że stylizacja zostaje uwieczniona na zdjęciach i kazdy bęzie to widział. Może znajdzie sie w szafie jeszcze jakaś inna sukienka, którą warto założyc wtedy no ewentualnie pokombinować z dodatkami jak było juz wspomniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa87a
To już zależy wyłącznie od Ciebie, czy będziesz dobrze się czuła w tej sukience z tamtego roku, jeśli nie to poszukaj czegoś nowego. Wcale nie musisz wydawać majątku, żeby sukienka wyglądała efektownie. Chociażby te z Comely wyglądają pięknie: https://comely.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie musi być skromna, bo wiadomo to uroczystość kościelna. Ja postawiłam na prostą ale kolorową sukienkę z Carry jaką w esyfloresy. Miła w dotyku i dobrze się układała, więc ten model mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×