Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biedronka

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś pracuje w biedronce, chciałem zapytać o zarobki na start i jak wyglądają zmiany o której się zaczyna prace na pierwszej zmianie czy są nocki.Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o zarobki to kokosow nie ma. Zmiany sa na rano, popoludnie a weekendy po 12h co do nocek zalezy od sklepu. Pakiety socjalne sa super bony na swieta i paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można wiedzieć ile się dostaje na start kasy to prawda co reklamuja 3000 brutto.Zmiana poranna o której się zaczyna.Zmiany są tylko po 12h . A jak to wygląda z wolnymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniany sa od 8 godzin w gore. Premia kwartalna 500zl jesli zostaly spelnione wymogi... nie wiem jak teraz jest ale kiedys bylo 2200 na pierwszej umowie a teraz po trezech chyba maja 2600 ale ja juz nie robie to nie wiem. Poranna zmiana byla no 6-14.30 Grafik zmienia sie kilka razy dzuennie jesli potrzebujesz wilne okreslonego dnia bo masz np lekaeza piszesz w liscie prefwrencji na dany miesiac... Nie ma tak ze masz wolne kiedy xhcesz, jesli ktos wezmie l4 lub na zadanie rypiesz 12h za niego tyle ze jak to teraz jest to nie wiem bo moglo sie zmienic odklad nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wielkie za odp pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w bierdonce i szału nie ma a d**y nie urywa!!! Niby zgrana ekipa ale po kątach jedna drogiej upe opier..ala że aż miło. Jeszcze takiej fałszywości to w życiu nie widziałem. Pracuje tam już pare miesięcy i jak nie idzie sie na wolne to 500zl brutto premi dolicza sie do pensji 2600zl brutto. okolo 2200 netto dostaje sie co miesiąc, co kwartal dostaje sie dodatkowa premie ktora jest przyznawana przez Gwiazde jakim jest kierowniczka. ŻENADA czas zmienic prace bo tu to idzie dostac pierd..lca ..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem klientem sklepu "Bierdonka" przy ul. Grunwaldzka we Wrocławiu i te kolejki jakie tam panują to po prostu żenada. Jak są wołane kasjerki do otworzenia kolejnej kasy to po drodze już są oburzone. Irytujące jest to że siedząc na kasie przy kolejce Pani schodzi z kasy i idzie popatrzeć dlaczego nie wszedł rabat. Starsza Pani blondynka jak nie latała za danym produktem to krzyczała że się zamyka, po czym za chwile zapraszała znowu do swojej kasy. Kobieto ogarnij się bo sama chyba nie wiesz czego chcesz i za co ci płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mnie obchodzi ze jesteś klientem inne forum znajdź krertynie to sa opinie o pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_biedro
chce mi sie płakac teraz to co zrobili to wielkie nie porozumienie pracujemy nonstopa a zeby miec dwa dni pod rzad wolne graniczy sie z cudem wole w srodku tygodnia dostajemy za pracujace soboty czy niedzile , w piatek sbote czy poniedzialek zapomnij o dniu wolnym jest totalny zakaz proszenia o wolne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziasiaj kupiłam w biedronce kalafior-UWAGA NA WAGĘ.Byłam zdziwiona jak przy kasie wazyła-i co gdybym wiedziała ,to nie kupiłabym ,bo żadna promocja,cena wychodzi jak w innych marketach na sztuki bez promocji.ŻENADA BIEDRONKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari

Przyjmują każdego kto chce tam pracować? wystarczy tylko chęć? Jak wygląda szkolenie dla początkujących ? Nie mam pojęcia o obsłudze takiej  kasy fiskalnej. Gdzie odbywają się te kursy i szkolenie BHP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari
Dnia 9.02.2018 o 21:40, Gość gość napisał:

Jestem klientem sklepu "Bierdonka" przy ul. Grunwaldzka we Wrocławiu i te kolejki jakie tam panują to po prostu żenada. Jak są wołane kasjerki do otworzenia kolejnej kasy to po drodze już są oburzone. Irytujące jest to że siedząc na kasie przy kolejce Pani schodzi z kasy i idzie popatrzeć dlaczego nie wszedł rabat. Starsza Pani blondynka jak nie latała za danym produktem to krzyczała że się zamyka, po czym za chwile zapraszała znowu do swojej kasy. Kobieto ogarnij się bo sama chyba nie wiesz czego chcesz i za co ci płacą.

Proszę ,zatrudnij się ,  nie będzie kolejek - proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

W Krakowie w mojej  Biedronce na ul. Wrocławskiej do ktorej chodzę na cwiczenia były soki świeże i nagle zniknęły. Pytałam obsługę to mi powiedzieli ze sie nie sprzedawały dobrze. Ciekawostka. Marchewka świeżutka była przepyszna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×