Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lola sama at the city

Chce wrocic do rodzinnego miasta, a maz ani mysli

Polecane posty

Gość Lola sama at the city

Jak ta sytuacja wyglada z persektywy? Mieszkamy w duzym miescie A, przeprowadzilam sie tu za chlopakiem, teraz mezem, z miasta B. Decyzja nie byla latwa, ale kusilo wiele- wspolne mieszkanie, nowy etap, nowe miasto, nowe przygody, ale odstraszalo rownie wiele- brak kogokolwiek bliskiego, a przede wszystkim rodziny. Obecnie jestem szczesliwa, ale wpadam w dolki srednio raz na miesiac z powodu odleglosci j tesknoty za rodzina, robie wyrzuty mezowi, chcialabym wrocic. Maz nie chce, wlasciwie nie powiedzial nie, bardziej udaje, ze nie ma tematu, probuje to jakos przyklepac. Meczy mnie fakt moich spadkow, ze obarczam tym meza, ale co zrobic w tej sytuacji? Rozumiem go, ze nie chce mieszkac w innym miescie, ale jest mi cholernie przykro, ze nie rozumie mojej sytuacji. Nie wiem, czy ja jie ldcielam jeszcze pepowiny? Z miasta do miasta nie jest az tak daleko, bo okolo 3h jazdy autem, ale zawsze to jednak wyorawa i daleko od bliskich memu sercu osob. Obiecalam sobie, ze przestane sie eyladowywac na mezu, ale gdy dopadna mnie gorsze dni, nie potrafie ukryc swego zalu i tego, ze on zamiata temat pod dywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda nie odciełaś pepowiny. Wracaj do mamusi a meżowi daj spokojnie. Mnie by też Wkurzało jakby moj tak marudził ze chce do mamy. Nie dorosłaś do małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola sama at the city
Dlatego, ze potrzebuje kontaktu z rodzina, znaczy, ze nie doroslam do malzenstwa? A malzenstwo jedt wtedy, gdy z nikim innym sie nie spotykamy i nie utrzymujemy kontaktow jak tylko z mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola sama at the city
Prosze o rady, Wasze historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×