Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milena 333

Irobot który model wybrać

Polecane posty

Gość Milena 333

Hej, ktoś wie czym te modele się różnią? Mi sie wydaje że ceną, kolorem i pojemnością. Ale sama nie wiem, macie takie modele, polecacie jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena 333
Marzenka Twój link nie działa, kupiłaś model 680? Ile czasu już go masz? Można go obsługiwać ze smartfona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam i polecam Ci ten model https://www.al.to/p/325815-odkurzacz-carneo-smart-cleaner-710.html Bardzo inteligentne urządzenie, automatycznie trafia do stacji dokującej, można samemu zaprogramować pracę na dany czas czy prędkość sprzątania, bardzo cicho pracuje, ma dużą moc, znacznie dokładniej zbiera śmieci. a do tego ma lampę UV. Jak dla mnie najlepszy na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena 333
dzięki za radę, ale ja chcę irobota kupić ze względu na markę, jest bezkonkurencyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm u mnie sprawdza się electrolux pure i9 ;) mogę z czystym sumieniem polecić ten model ;) sterowany przez aplikację, pokonuje przeszkody ;) dzięki niemu w końcu polubiłam odkurzanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghinka
ja mam roombę 695 i uwielbiam ten odkurzacz. spokojnie radzi sobie na panelach, wjedzie na dywan u dziecka i nie ma problemu z płytkami w łazience. Używamy go już jakiś czas i nic złego się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinalinka
iRobot Roomba 886 jestem bardzo zadowolona z Roomby,żałuję tylko że tak późno się zdecydowaliśmy na zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspertka

poszczególne modele Irobota różnią się wieloma rzeczami. jedne mają aplikacje na telefon a inne nie. jedne mają jedną gumową szczotkę, inne mają dwie. można by tak wymieniać długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja mam roombe 966 i jestem bardzo zadowolona. Świetnie zbiera brud przy krawędziach ścian. Żadna powierzchnia do sprzątanie nie jest mu straszna. Włączam jak jestem w pracy a jak wracam to w domu mam już posprzątane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×