Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pelafen baby uwazajcie

Polecane posty

Gość gość

Moja 10 miesieczna córka dostala lek Pelafen baby. Tak ja to cholerstwo uczuliło ze wyladowalam z nia na calodobowce i dostala steryd domiesniowo. Nigdy nie pomyslalabym ze taki lek moze tak uczulic. Do tej pory nie bylo zadnych uczuleń. Moze akurat mialysmy pecha. Dziecko cale w pokrzywkowych bàblach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego? orzechy tez tak moga uczulic, papryka tez, wiec co ty za farmazony prawisz?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amerykę odkryłaś! Wszystko może uczulić i to znacznie gorzej niż tylko pokrzywka. "Do tej pory nic nie uczulało" bo 9 mcy to dopiero początek przygód ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 miesiecy to juz starzec jedna noga w grobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest lek tylko suplement! Tu się to sprawdza: http://pub.rejestrymedyczne.csioz.gov.pl/ To raz. Dwa: ma wyciągi roślinne, nie ma nic bardziej uczulającego niż "natura" (na co masz częściej alergie? na paracetamol czy ibuprofen, czy na pyłki wszelkiego rodzaju). Głupia jesteś, i jeszcze dodatkowo ośmieszasz się na forach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widze ze lekarki sie znalazly :D to forum schodzi na psy. Ludzie sa tu tak zawistni ze nie ma nawet co im tu pisac o swoich przemysleniach, problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteś żenująco głupia. Nie trzeba być "lekarką" (lekarzem chyba) żeby mieć tak elementarną wiedzę. P.S. "Przemyślenia" ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko też uczulił ten lek. Było podobnie jak napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta z życzliwości przestrzega przed możliwymi skutkami ubocznymi leku a Wy wyjeżdżacie z orzechami. Żal. O orzechach wie większość ludzi. Dziękuję Autorko za podzielenie się doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkurencja! Pelafen jest super nie uczula! Nie klam i nie wprowadzaj zamieszania ty d****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję wam autorko. Teraz się dzieciaczek męczy pewnie marudna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam partnerów do współpracy Jeśli: - chcesz sobie dorobić parę stówek (na początek) - masz skończone 18 lat - ogarniasz podstawową obsługę komputera - chcesz się uczyć - znalazłbyś parę godzin w tygodniu ↘️ TO BARDZO DOBRZE TRAFIŁEŚ ↙️ Współpracuję ze ZNANĄ, 100% LEGALNĄ i NAJWIĘKSZĄ firmą w tej działce. Jeden z NAJBEZPIECZNIEJSZYCH biznesów online. Trzymamy się z dala od kosmetyków i MLMów. Tutaj nic nie kupujesz ani nie inwestujesz!! Na początek pokażę Ci jak zarobić kilka stówek. Jeśli się zaangażujesz i będziesz chciał dalej ze mną współpracować to pokażę Ci jak zarabiać dużo więcej tym systemem. Co Ja z tego MAM i dlaczego chcę POMÓC zarobić innym?? Wiadomo - ja też na tym zarabiam. Kiedy Ty zarabiasz to ja również za to coś dostaję. Daje mi to motywację, żeby pomagać, uczyć i dzielić się wiedzą z innymi. TAK WIĘC - jeżeli jesteś zainteresowany to zapisz się za pomocą mojej strony poniżej a ja wytłumaczę Ci wszystko i podam szczegóły. http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczescie po zastrzyku sie to wycofało. Ale straszne to bylo. Dziecko bardzo plakalo, wygladalo jakby sie oparzyla. Chyba swedzialo lub bolalo bo rączką caly czas drapala sie po nodze. W dodatku cialo bylo bardzo gorące. Nie jestem zadna konkurencja. Duzo osob poleca ten lek ale jak widac nie jest on dla kazdego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby ktora napisala ze ten lek nie uczula. Jak zabtalam leki ktore dziecko zazywalo i pokazalam lekarce to od razu wskazala na Pelafen i kazala odstawic. Wiec chyba nie jestem jedynym przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek miał przepisany pelafen dwa razy w ciągu dwóch miesięcy. Za pierwszym razem dostał strasznej wysypki na twarzy a na szyi wyglądał jak poparzony. Nie skojarzyłam wtedy uczulenia z tym lekiem bardziej podejrzewałam ze to cos z jedzenia go uczuliło. Tydzień temu dostał znowu lek i po dwóch dniach powtórka. Teraz mam pewność ze to od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO NIE JEST LEK!!! Na litość boską nauczcie się odróżniać leki od suplementów diety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U nas to samo! Straszna wysypka na całym ciałku! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U nas to samo! Straszna wysypka na całym ciałku! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×