Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Pijany facet

Polecane posty

Gość gość

Moj chłopak poszedł z kumplami na impreze. Niby nic złego.... jednak ja nienawidzę jak on pije. Wiem że to irracjonalne. W mojej rodzinie nie było problemu alkoholowego - ok, w dalszej. Ale często słyszałam jak to alkohol niszczy życie itp. Wiem, ze to nic złego, że on pojdzie na ta impreze i sie opije Ale ja nie znoszę tego zapachu pijanego człowieka, alkoholu i jego żałosnego zachowania. On w sumie gada cos bez sensu i idzie spac. Ale po prostu dla mnie to jest ohydne. Już się stresuję, że pewnie o tej porze to już ledwo kontaktuje. Wróci za parę godzin. Nie będę mogła zasnac. Wiem, że to chore, ale naprawde to mnie obrzydza i dołuje :/ Ale przeciez upicie sie na imprezie w piatek, to w sumie nic złego. Ktos ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tego nie lubie,ale moj na szczescie opija sie bardzo rzadko - wazna okazja typu awans w pracy, wesele czy cos. Po imprezach to co najwyzej delikatnie wciety.Ogolnie ja nie przepadam za upijaniem sie i nigdy nie rozumiałam po co to ludziom :P Lubię wypic troche więcej i byc delikatnie podpita,ale zeby się chlać na amen? Chyba jestem dziwna, ale po prostu tego nigdy nie rozumialam :D Mam wrazenie, że ludzie maja nudne zycie i szukaja wrażen. To takie płytkie - o schleję się itp. O ile to zdarza się rzadko, to ok, ale jesli zadna impreza nie ominie twojemu chłopu bez narąbania sie jak meserszmit to wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ogromna różnica między "napić się w piątek" a "upić się w piątek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, moj facet niestety na kazdej imprezie pije na umór. Musze go zawsze kontrolowac. Dla niego impreza bez upicia sie jest stracona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj w piatki sie czasem napije jak na konsoli gramy, ale zeby upijac to nie ma takich sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys uwazalam, ze moj były przesadzał z alkoholem, ale w polsce to przeciez 'Chłop musi sie napic'. W koncu poznałam mojego kolegę ze Szwecji i był przerazony ile tu sie pije i że to nie jest normalne. Sam lubił sie napic,ale zawsze z kulturą, raz chyba się schlał na amen, ale stwiedził, że to patologia i nigdy więcej. Uznał, że jestesmy alkoholikami. Wtedy dotarło do mnie,ze moje obawy co do byłego, sa słuszne :/ Tez nienawidze jak ludzie sa mega pijani, rzyganie itp, co w tym fajnego? wspolczuje, ze musisz to znosić, nie da rady nocować gdzie indziej?W innym pokoju?ja juz bym do lozka z takim pijusem nie weszła. I na nastepny dzien tez smrod trawionego alkoholu.FUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijany? to uciekaj od najducha będzie częściej pił i chodził po knajpach rozdając pieniądze na lewo i prawo, alkohol wciąga uciekaj od takiego zniszczy siebie i ciebie przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie dziwie ci sie, ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W innym pokoju?ja juz bym do lozka z takim pijusem nie weszła. I na nastepny dzien tez smrod trawionego alkoholu.FUJ x tez tego nienawidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojj tam Holendrzy i Brytole też potrafią pić ostro, szczególnie Brytyjki . W sensie nie, że są w stanie dużo wypić ale bardzo się upijają. Ja piję raczej piwo ale czasem zdarzy się (raz na 3 miesiące) jakaś wódka czy inne drinki i czasem przegnę ale nie tak żeby wymiotować czy nie być w stanie chodzić. I wtedy nie śpię z kobietą tylko przykrywam się kocem w salonie bo mam świadomość, że po dużej ilości alkoholu człowiek śmierdzi. Rano szybko prysznic i jest git. I nie robię tego bo mi kobieta kazała zresztą sama mówi żebym się nie wygłupiał i szedł do łóżka ale ja jestem wtedy bardzo uparty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to miły z ciebie mężczyzna. A moj ma taka tolerancje na alkohol, że żeby byc tak pijanym, to naprawde ... musi wypic ogromne ilosci alkoholu. I to mnie martwi,ze on tyle pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanow sie, czy to moze sie nasilić...nie chcesz chyba zmarnowac sobie zycia z alkoholikiem? Moja siostra przymykała na to oko,a teraz jest po drugiej stronie - popełniła samobojstwo przez meza pijaka. NIENAWIDZE ALKOHOLU i każdej kobiecie radzę nie bagatelizowac tego i nie słuchac głupich rad ciotek klotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech idzie spac do drugiego pokoju...nie dosc ze upity to ci kaze znosic ten smrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro cie to stresuje, to znaczy ze to nie jest normalne :/ Mowilas mu o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego kwiatu polswiatu, po co c***ijak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie wy jestescie baby, tylu porzadnych facetow a wy z pijusami siedzicie i sie martwicie.Pewnie kasy mu na to tez idzie, a tobie gada że nie ma na wyjazd, czy kolację w dobrej knajpie,mam racje? Alkohol wazniejszy od ciebie, a ty zamiast go olać, to siedzisz i sie martwisz. bab nie zrozumiem nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny mężczyzna nie chodzi po knajpach i nie spożywa z kolegami napojów wyskokowych tylko zajmuje sie normalnymi rzeczami w życiu, pracuje, po pracy spędza czas z dziewczyną z rodziną a nie z kolegami w barze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobieta musi mieć emocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie jesteście nietolerancyjne. Przecież wszyscy naokoło piją, pili i będą pić. Przyzwyczajcie sie w końcu do tego. To nic złego. Chrystus zmieniał wodę w wino i gdyby to uznał za niestosowne nie zrobił by tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta najlepiej jakby cały świat zamienił w alkohol dla pijaka to byłby świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:22 Mistrzunio! I mówię to ja,kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wraca :/ Słysze kroki. Obrzydzenie mnie bierze, idę spac, bo nie chce tego widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój chłopak czasami sobie wypije np. po robocie albo na weekend i wtedy tak mnie irytuje i wkurza samy gadaniem ze to jest hit po prostu obrzydza mnie w wtedy czyt to jest normalne czy ze mną jest coś nie tak 

Edytowano przez Szysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×