Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Program dzięki któremu można zarobić dodatkowe pieniądze

Polecane posty

Gość gość

Hej, Nie wiem czy mieliście kiedyś do czynienia z takim programem z którego można zarobić dodatkowe środki z poleceń ale z tego co wiem ten który chcę przedstawić jest pierwszym tego typu w Polsce. Chodzi o to, że polecając znajomym ofertę ubezpieczeń - jeżeli oczywiście dojdzie do podpisania umowy - Wam zostanie wypłacona kwota za polecenie takiego Klienta. Z programem można zapoznać się pod adresem www.phuzgoda.pl lub zapoznać się z materiałem wideo jak to wszystko działa - https://www.youtube.com/watch?v=HbPyEdA2hbA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przetestowałeś to sam na sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jeśli chcesz dorobić legalnie bez wychodzenia z domu to odwiedź stronę: zarabianieprzezwypelnianie.blogspot. com (bez spacji przed .com) Znajdziesz tam więcej szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Też jestem ciekaw czy spróbowałem tego i co osobiście na ten temat możesz powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bym nie przetestował to bym się nie wypowiadał. Udało mi się kilku znajomym polecić ofertę ubezpieczeń firmy PHU Zgoda - 3 osoby zdecydowały się na ich ofertę (różnego typu to były ubezpieczenia) a ja za to otrzymałem premię z systemu. Bardzo fajnie to działa - dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakieś kwoty ujawnisz co do tego programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he... to już niech pozostanie moją tajemnicą. Wszystko zależy od tego w jaki sposób traktujesz program. Możesz polecić kilku znajomym a możesz polecić setką ludzi - wszystko zależy od tego ilu się finalnie zdecyduje na ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wszystkim jest jakiś haczyk. Trzeba by dobrze regulamin przeczytać, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma żadnych haczyków. Polecasz osoby które są zainteresowane ubezpieczeniem - zarabiasz. Nie polecasz osobom - nie zarabiasz. Wszystko zależy od Ciebie samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jakiej zasadzie odbywa się rozliczenie? Skąd wiedzą, że to był właśnie Twój Klient?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otrzymujesz specjalny dostęp do panelu gdzie wszystko masz przedstawione. Do tego zachęcam do zapoznania się z materiałem wideo gdzie jest to w prosty sposób przedstawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×