Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pomocjaja

Informacje dla Ciebie

Polecane posty

Gość Pomocjaja

Witam Mialeś wypadek ? Uszczerbek zdrowiu ??? Zajmuje się pomocą dla ludzi poszkodowanych. Robie to głównie dla pomocy /hobby . Szkoda mi ludzi którzy zasługują na pomoc a nie robią z tym nic bo myślą że im się nie należy bo im się nie chce ,bo to sciema ....szkoda czasu... Nie jestem tu aby Was przekonywać ,naciągać. Macie szansę po prostu odzyskać pieniądze za strach,ból,cierpienia,zdrowie,nadzieje. Wypadki nawet 18 lat wstecz !wiedziałeś o tym ? Za ręke złamaną na chodniku 50 tyś zł Za stracony ząb od 1 tys. To są przykłady tylko znam jest ich dużo.Śmierć bliskiej osoby również i wiele innych.Za wycenę sprawy nic nie płacisz ,dopiero za wygraną jakiś procent na koniec .Dlaczego ? Bo jednak zajmują się tym ludzie,prawnicy .Ale masz wszystko czarno na białym bez ściem. Pisze to najprościej żebyś zrozumiał /ła. Pomyśl czy ktoś z bliskich nie miał ostatnio wypadku ??? Zadzwoń do mnie pomogę wystarczy zapytać. 692 442 462 lub pisz na hoomee20@gmail.com Może coś ci się przypomni? Nawet 18 lat wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×