Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mogę mieć chomika?

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym mieć zwierzę które mieszkało by ze mną w pokoju. Od kiedy pamiętam marzyłam o chomiku. Mogłabym na niego wydawać maks 40 zł miesięcznie ( oczywiście nie licząc weterynarza w nagłych wypadkach) mogłabym mu poświęcać około 2 h dziennie gdy chodzę do szkoły i w dni wolne do woli. Chciałabym zwierzę któremu mogę poświęcać wiele czasu ale w kryzysowych sytuacjach zostawić komuś na dzień czy dwa. Chciałbym żeby zwierze przywiązało się do mnie. Czy chomik to odpowiednie zwierzę dla mnie? Czy chomik byłby ze mną szczęśliwy? Ile czasu trzeba mu poświęcać? Czy jest drogi do utrzymania? Jakie argumenty mogę zastosować w rozmowie z rodzicami na temat chomika? Czy chomik aż tak hałasuje w nocy? Czy jeśli się regularnie sprząta to klatka śmierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy zmieniąć mu codziennie wodę w poidełku (zawsze musi mieć picie), dosypywać karmę do karmidełka, zmieniać trociny (raz na 2 dni) i od czasu do czasu się z nim bawić. Pogłaskać, ponosić na rękach, pozwolić trochę pobiegać po pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chomik krótko żyje i jest delikatnie mówiąc głupi. Nie pobawisz się z nim za bardzo. Rozważ lepiej świnkę morską lub szczura (ten to jest dopiero inteligentny stworek) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×