Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Telefon

Polecane posty

Gość gość

1. Płeć? 2. Wiek? 3. Wykształcenie? 4. Zawód wykonywany? 5. Stan cywilny? 6. Czy masturbuje się się przez telefon? 7. Gdzie poznaliscie swojego partnera partnerkę?.Czy spotkaliście się w realu? 8. Czy za każdą rozmowa telefoniczną osiągnęliście orgazm? 9. Czy zdarza wam się oszukiwać partnera partnerkę że mieliście orgazm po rozmowie telefonicznej? 10. Czy polecali byście znajomym tę formę masturbacji? 11. Czy to był z waszej strony jednorazową rozmowa? 12. Czy nadal utrzymujecie kontakt? 13. Z iloma partnerami masturbowaliscie się przez telefon? 14. Czy ktoś wie z waszych bliskich że w ten sposób rozladowujecie swoje napięcie? Chętnie poznam wasze opinie na temat uprawiania sexu przez telefon. Być może że sama w przyszłości będę chciała spróbować. Pozdrawiam Basia 34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia jak przyciśnie to każda forma rozładowania jest dobra.:) A co Twój wyjeżdża na dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz że po 30-tce czasem należy spróbować czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No masz rację.To działa tak samo działa jak klikasz z kimś na czacie.To działa na naszą podświadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem czy są tu takie kobiety które próbowały w ten sposób. Jeśli tak to niech się odezwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy są tu kobiety z takim doświadczeniem ale zapewne tak.Ja miałem tylko doświadczenie z czatem no i powiem Ci,że działało to na mnie a i kobiety też się do tego przyznawały.:) To wszystko zależy od nastawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że kobiety mężczyźni są tacy spragnieni pieszczot sexu odwiedzają ten portal i zero odzewu czy tylko w pisaniu jesteście mocni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja już pisałem tylko czat przez telefon się nie bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×