Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

PROSZE O PORADE 20 DZIEN CYKLU I TEST POZYTYWNY

Polecane posty

Gość gość

Jestem mama 2 dzieci 2 i 6 lat, zaszlam z nimi w ciaze za 1 podejsciem. Dzis mam 20 dzien cyklu, kochalam sie w 9 dniu cyklu, od kilku dni dziwnie sie czuje w podbrzuszu boli dosc mocno takze i plecy. Zrobilam w sumie z glupoty test ciaziowy i jestem w szoku - wyszla druga bardzo blada kreska. Czytalam ze pozytywny moze wyjsc takze przy np. torbielach... czy ktos tak mial? Dodam ze w drugiej ciazy pozytywny wyszedl mi juz 6 dni przed termiem okresu (mega blada ale jednak) ale czy 8 dni przed to nie raczej objaw choroby? mial ktos podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś w ciazy. Czuły test wykryje ciąże 10 dni po zapłodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym ze to byl zwykly tani test a ten przy drugiej ciazy to byl taki najczulszy na rynku w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i zaplodnienie nie jest rowne dniu wspolzycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet te zwykle tanie testy maja obecnie bardzo wysoka czułość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks bez zabezpieczenia w 9 dniu to bardzo wysokie ryzyko ciąży, moje gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosunek przerywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryzyko tak ale ten test pozyt w 20 dniu cyklu i moje dziwne objawy inne niz w tamtych ciazach sklaniaja mnie do mysli o chorobach... a tu w uk nie robia hcg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2018 o 00:54, Gość gość napisał:

ryzyko tak ale ten test pozyt w 20 dniu cyklu i moje dziwne objawy inne niz w tamtych ciazach sklaniaja mnie do mysli o chorobach... a tu w uk nie robia hcg...

Była pani w ciąży? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak samo dorobiłam taka mądra byłam że wyliczyłam sobie że jak minęło 14 dni po okresie to już mogę bez obaw.  I właśnie teraz leżę ale już krwawie u mnie po zabiegu. Ulga nie do opisania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Renata67y napisał:

Ja się tak samo dorobiłam taka mądra byłam że wyliczyłam sobie że jak minęło 14 dni po okresie to już mogę bez obaw.  I właśnie teraz leżę ale już krwawie u mnie po zabiegu. Ulga nie do opisania. 

Pełen stosunek czy jak to się stało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj 😞 niestety pełny. Za bardzo pewna siebie byłam. Teraz wiem, że natura jest tak podstępna, że chyba wypuszcza dwie komórki jajowe w ciągu cyklu. A wmawia się nam, że owulacja jest raz w cyklu i pośrodku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra... 

Edytowano przez Ania667
Nie zacytowałam słów osoby do której miała być treść skierowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Renata67y napisał:

Aj 😞 niestety pełny. Za bardzo pewna siebie byłam. Teraz wiem, że natura jest tak podstępna, że chyba wypuszcza dwie komórki jajowe w ciągu cyklu. A wmawia się nam, że owulacja jest raz w cyklu i pośrodku. 

Masakra... Rozumiem Cię doskonale, ja czekam za miesiączka u mnie ten fuks ze nie był pełny stosunek przerywaniec tak zwany+żel plemnikobójczy caya tyle że to był 9 dzień cyklu i to było dwa dni przed owulacja, mam nadzieję że będę miała więcej szczęścia niż rozumu, można zwariować do tego czasu a jeszcze 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę wszystkiego dobrego. Tylko nie daj się zmylić bo mi test dwa dni po okresie, który miał być wyszedł negatywny. Dopiero 3 dzień po terminie cieńka kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy wynik 0,05 13 dni po stosunku i 10 dni po owulacji jest wiarygodny i wyklucza ciążę? Beta zrobiona 4 dni przed spodziewana miesiączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×