Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Czy to może być dziewczyna z woli Bożej?

Polecane posty

Poznałem dziewczynę, do której się bardzo przywiązuję i która jest do mnie podobna pod paroma względami i wydaje mi się, że byśmy pasowali do siebie. Problemem jest to, że ona miała już około 4 partnerów, a ja jestem prawikiem jeszcze. Ja w tym roku kończę 33 lata, a ona 28... Zadaję to pytanie, bo wydaje mi się, że ona jest jakby przeznaczona mi, nawet sama gdybiąc zadała takie pytanie. Z drugiej strony, wydaje mi się, że dziewczyna, która miała już 4 partnerów nie pasuje do gościa takiego, jak ja. Który stara się być nabożny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po czym dokładnie poznać działanie woli Boga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzkie uczucia =/= ,,wola Boża'' ,,wola Boża" = ,,jakaś głupia stara tradycja" = zarobek dla księży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak wychodzi na zdrowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filozofujesz zbytnio z wolu Boga to bylbys z nią a nie gdybal jaka to wola Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:02 - To nie takie proste, bo daleko od siebie mieszkamy. 20:00 - Nawet bardzo :) Ale nie mogę przewidzieć wszystkich konsekwencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób co Ci serce podpowiada. Jak czujesz w tym wolę bożą, to z czym tu dyskutować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:10 - Ale podobno ludzkie serce jest złe i nie należy się go słuchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pytasz Boga co masz robić, to odpowiedz poczujesz w sercu, no bo gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a uczucia się w mózgu rodzą, nie w narzędziu do pompowania krwi, więc rozum=serce. Czy Bóg postawiłby Ci ją na drodze bez powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bog poucza i doświadcza co to ma za związek z wolą często to dopust i kara Boża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość to nie kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:41 - Miłość bywa karą, bo jak jest napisane w Piśmie: "Nie kocha ojciec syna, jeżeli go nie chłoszcze"... Poza tym związek potrafi być prawdziwym nieszczęściem. Związek damsko-męski jest tylko dodatkiem do życia, a nie celem samym w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Nieszczęściem jest związek z nieodpowiednią osobą. Istnieje coś takiego jak przeznaczenie ale musisz to czuć. A jeżeli tak czujesz to chyba coś w tym jest. I nie sugeruj się tym ilu miała partnerów, zdradzać potrafią i dziewice. Księża i zakonnice tez nie są święci. Nie działaj pochopnie, najpierw dobrze ja poznaj Czas pokaże czy to przeznaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:08 - Tyle, że coś takiego, to ja też czuję do dwóch innych kobiet. I nie jestem katolikiem, żeby zwracać uwagę na księży i zakonnice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:12 ja mam ten sam dylemat jestem wierzaca i nieśmiała , jeszcze dziewica i nie chce faceta który z kimś spał :( nie wiem dlaczego po prostu nie chce być po kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, czy nie jest celem. Pierwsze co mówi Bóg do Adama i Ewy to „bądźcie płodni”. Mówi też: „nie jest dobrze gdy mężczyzna jest sam”. W Biblii kapłani mają żony, ba nawet powinni je mieć! KK potem to zmienił. Małżeństwo to najlepsze powołanie. Ludzie to stadne zwierzęta, potrzebują towarzystwa i kogoś na kim mogą się oprzeć. Można pewnie być szczęśliwym samemu, ale ja sobie tego nie wyobrażam. Jeśli masz osobę, którą kochasz, to zastanowienie się czy warto jest czystą głupotą. Nic lepszego od miłości Cię w życiu nie spotka, nikogo nie spotka, bo to najpiękniejsze co może się zdarzyć. Czasem boli i jest trudno, ale miłość wszystko zwycięży. Więc zamiast pytać setny raz o to samo na kafe, to spytaj siebie: czy ją kochasz? Przestań się asekurować i jęczeć. Porosta sprawa tak albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - „po kimś” jak można tak przedmiotowo ludzi traktować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda że miłość to najlepsze co nas spotyka , ja jestem wierzaca dziewica podobna ładna a każdy z 3 facetów mnie zostawił , N szczęście z żadnym nie spałam , szkoda mi tylko że ja nie jestem wartą miłości jak inne dziewczyny , które są szczęśliwe w małżeństwie a mi to nie jest dane żeby mieć męża i dzieci , chociaż bardzo chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:17 ktoś kto śpi z byle kim sam siebie przedmiotowo traktuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział o sypianiu z kim popadnie? Seks przed ślubem z ludźmi, których się kocha jest ok, a już na pewno nikogo nie uprzedmiotawia. Mówię to jako osoba wierząca. I tak wiem, że w Bibli jest co innego napisane, ale myślę, że Bóg lubi gdy ludzie używają mózgu i myślą. A ja myślę, że jeśli jest szacunek i miłość, to seks nie jest grzechem. A jak jest to trudno, biorę to na siebie. Moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widocznie żaden z nich Cię nie kochał na tyle by iść przez życie razem. Spotkasz jeszcze takiego, z którym Ci się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:15 - Pan Marek Kotoński mówi, że związek erotyczny między kobietą a mężczyzną, nie ma dać nikomu szczęścia, tylko ma doprowadzić do zapłodnienia. Czyli do wyprodukowania nowego niewolnika dla systemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś ty odwazna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks a miłość to 2 różne sprawy , jak ktoś zaczyna to mieszać to zaczyna dochodzić do zdrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie sprawy które się łącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie koniecznie , można kogos kochać nad życie bez seksu i seksic się bez miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że można, ale najczęściej są to rzeczy dziekace się symultanicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×