Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam puszystej kobiety z malopolski

Polecane posty

Gość gość
Jestem zainteresowany Riko4321@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisze od razu na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes z malopolski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim wieku jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz chodzic w szpilkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge zalozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ochote sie spotkac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale nie tak odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze powiesz cos o sobie ? Lubisz dominowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puszyste lubicie przyduszac swoim cialem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć jak w temacie szukam puszystej kobiety zwłaszcza kręcą mnie duże masywne uda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja mam takie uda i duża pupę przy czym duże cycki34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.06.29 z której cześci małopolski jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdę tu puszystą Tarnów okolice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puszyste lubicie chodzić w spódniczkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubię duże puszyste i z takimi się spotykam. Rzecz jasna po kryjomu bo nie mogę się z tym wydać, że takie lubię. Oficjalnie umawiam się ze szczupłymi bo tak wypada - inaczej kumple, całe moje towarzycho wyśmiałoby mnie, że spotykam się z otyłym pasztetem z cellulitem. Co za to mogę, że lubię takie, z wielkimi wiszącymi cycami, wiszącym brzuchem, pipką tak ukrytą w tłuszczu, że widać tylko szparką (i tak dam radę wejść bo mam dużego) i wielką pupę. Tylko oczy i twarz. Oczy ładne i uśmiech musi być. I wdzięczność takiej laski, że mimo, że taka jest to ja ją chcę bzykać. Robię to często z takimi. Zawsze bez kondoma. Niby się boją ale tak zawsze są spragnione, że nie protestują. A ja mam kontrolę obcykaną jak nie wiem. Zawsze zdążę wyskoczyć i jak robię to na pieska to strzelam jej na jej tłusty zad. Leci tak daleko, że czasami nawet trafia na włosy na głowę. I tak zostawiam je. Mówię fajnie było kochanie, błyskawicznie ubieram się i znikam. One i tak się nie gniewają bo jak następnym razem dzwonię to chętne i wdzięczne są. I nie boją się bo wiedzą, że lubię mega puszyste i że zawsze zdążę wyskoczyć przed wytryskiem. Bo przecież ciąży z taką nie może być. Żonę będę miał szczupłą - bo tak wypada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś w tym jest większość podniecają większe kobiety ale się do tego nie przyznają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem może 13 lat i czas wakacji spędzałem u babci. Mieszkała tam też siostra ojca, która była dużo młodsza, panna mająca wtedy może 20 lat i w jakimś sensie opiekowała się mną. Nie była szczupła - miała wielkie cyce oraz bardzo wielką pupę. Kiedy szliśmy do prac polowych często robiła je w bikini i było to widać. Fantazjowałem na temat jej dużego biustu. Poza tym kiedy wpatrywałem się w nią nabrałem przekonania (naiwne to było myślenie) , że kobieta aby zadowolić mężczyznę musi mieć masywne uda aby móc nimi dobrze ścisnąć penisa (masturbowałem się wtedy już i gdy zbliżał się orgazm zawsze mocno uciskałem mojego chłopięcego członka) w trakcie stosunku no równie naiwnego przekonania, że odpowiednia dla mężczyzny to taka kobieta, która ma lekko wypukły brzuszek ponieważ wówczas taki brzuszek pomieści więcej spermy i wtedy można robić to z nią częściej. Pamiętam, że wtedy masturbowałem się i wyobrażałem sobie, że robię to z nią, że ściskając mojego penisa wielkimi udami i pupą daje mi silny orgazm a moje sperma wędruje do jej dużego brzuszka ... I tak zostało. Niestety uległem stereotypom. Normalnie umawiam się z szczupłymi kobietami tak aby móc pochwalić się zgrabną narzeczoną. Ale gdy tylko mogę szukam bardzo puszystych. Piersi muszą być duże z wielkimi, ciemnymi obwódkami. Ramiona szerokie, Brzuch nieco wypukły i trochę wiszący, masywne szerokie uda i jak największy tyłek. Twarz i oczy gdy są piękne to taka figura przyprawia mnie o dreszcze podniecenia. Męczy mnie to podwójne życie. Może przestać się oszukiwać i znaleźć sobie puszystą narzeczoną, kochać się z nią, czuć rozkosz, zbudować związek i nie oglądać się na opinie innych. Co sądzicie o tym? Taka dziewczyna jak poniżej seksualnie kręci mnie bardziej niż szczupłe i zgrabne https://x.imagefapusercontent.com/u/rikasandoval13/7526562/1073019600/044.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko gdzie szukac takich kobiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm...musialabym przytyc chyba jakies 70kg zeby byc obiektem westchnien. Dziekuje, postoje. Wolę byc plaska i wazyc te swoje 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby miec duży tyłek nie trzeba wcale ważyc ponad 100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzy mi sie swiadoma siebie sekswona fajna puszysta kobieta z duzym tylkiem i masywnymi udami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne panie nie macie ochoty się rozerwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dynamitem na kawalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie grube kobiety tak łatwo wskakują facetom do łóżka. Podejście do seksu nie zależy od wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to zdjęcie jest obrzydliwe. Nie stać was na normalna kobietę? Po co zadawać się z odpadami ? Fuuuuuuuujjjjjj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel93kr
Czesc;) rownierz szukam kobiety ale do znajomosci typu seks friend;) moze sie tu taka znajdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o grube tylko dobrze zbudowane zwłaszcza wielki tyłek mam bzika na tym punkcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×