Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Źle robiona mineta

Polecane posty

Gość gość

Zawsze bardzo lubiłam sex oralny. Obecnie mam partnera. On jest bardziej nastawiony żeby jemu robić loda, ale ja postawiłam warunek że musi być mineta. Bo inaczej nie ma loda. Więc robi mi to. Ale bardzo źle. Nie wiem czy nie umie czy robi tak celowo żeby mnie zniechęcić. Mamy 32 lata, to nie jest żadna nowość. Jak byłam z innymi w związku to nie mogłam się doczekać minety. A jego wykonanie nie tylko że nie sprawia mi żadnej frajdy to jeszcze po prostu mnie nudzi.Po prostu nic nie czuję. Tak zupełnie nic. Ja przy lodzie stosuję różne techniki żeby mu było dobrze, on liże monotonnie nie myśląc czy jest mi dobrze czy źle. Gdy ja mu robię i on coś mówi,żeby np. odciągnąć jeszcze raz napletek i polizać rowek bo on tak wyjątkowo lubi to zawsze tak robię. Ja jestem nieśmiała i z reguły nic nie mówię. Ale jak się czasami odważę i coś powiem to i tak jak grochem o ścianę. On i tak nie zwraca na to uwagi i dalej liże tym swoim beznadziejnym sposobem. Czy powinniśmy się rozstać?Czy to po prostu typ anty-mineciarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnas jego nauczyc. Ja ci moge zrobic dobra minetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obciągara123
Zrób mu grapefruta. Napewno mu sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WyluzowanyMarek321
Podchodzisz do niego, mówisz o ty k***o j****a. W następnym kroku walisz mu kopa na potylice. Będzie grzeczny i ci taką odp******i że będziesz latała w skowronkach przez 2 miesiace. Pozdrawiam i mam nadzieje ze pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie to miejsce łechtaczki, może za słabo - czasami trudno wyczuć. Miałem dziewczynę, której łechtaczka była nierównomiernie unerwiona i do orgazmu można było ją doprowadzić tylko liżąc albo robiąc palcówkę prawej strony łechtaczki. Było to dość trudno i przyznam wymagało czasu aby się w tym połapać. Co ważniejsze ona w ogóle nie była w stanie uzyskać orgazmów podczas stosunku nawet gdyby trwał nie wiem jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×