Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

26 27 tyg jak często twardnial wam brzuch

Polecane posty

Gość gość

Jestem w 27 tyg. Wczoraj byłam u lekarza z szyjka ok. Lekarzowi nie spodobało się jak twardnial mi brzuch tzn. Na samolocie i potem po położeniu się do usg. Dostałam 2x luteine dopochwowo na noc 3x1 nospa forte 3x1 magnez. Nie zwracałam uwagi jak często mi twardnieje w dzień na pewno jak odkurzam myje podłogę mopem jak jadę samochodem. To nawet czasami twaednueje boleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi twardniał jak tylko dłużej chodziłam czy stałam. Bez leków, bez oszczędzania się urodziłam w 42 tc zdrową córeczkę 54cm, 3450, 10/10. Poród sn 4h, a parcie 9minut. Wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi twardniał bardzo często. Ale któregoś dnia miałam wrażenie, że zamiast brzucha mam betonową piłkę i pojawiły się regularne skurcze co 5\7 minut. Wtedy pojechałam do szpitala i zostawili mnie tam na całe 2 tygodnie. Kroplowki i szew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też twardnieje, czasem tak bywa, jeżeli lekarz nie widzi w tym nic ciepokojącego to ja tym bardziej (nie mam bolesnych skurczów, samo twardnienie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi twardzial i okazalo sie ze szyjka sie przez to skraca. Lekarz kazal sie oszczedzac, duzo wypoczywac, wysypiac sie. Bralam tez luteine 2 tabletki dwa razy dziennie i trzy razy dziennie po dwie tabletki magnezu. Magnez mozesz brac nawet 6 tabletek na twardnienie. Teraz leci nam 34 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×