Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sweetdreamschinese

Szybki wytrysk

Polecane posty

Gość sweetdreamschinese

Witam mam 18 lat i od 3 miesięcy uprawiam seks z dziewczyną. Podczas naszego pierwszego razu kochalismy się dwa razy. Pierwszy stosunek trwał ok 10 minut a następny ok 30 minut. Po 3 tygodniach doszło do następnego zbliżenia i stosunki trwaly podobnie długo. Problem zaczął sie przy 3 razie gdy dostaem bardzo szybkiego wytrysku, dosłownie po 3 *****ch. Ten problem powtórzył się jeszcze dwa razy i nie wiem co mam o tym myśleć :( dodam jeszcze ze przed tym zanim zaczęliśmy uprawiac seks to powstrzymywalem się od masturbacji przez dlugi okres a przed tym szybkim wytryskiem masturbowalem sie 2 tygodnie ok 2-3 razy dziennie. Może to ma jakiś zwiazek. Chciałbym się dowiedziec jak poprawić sprawnosc seksualna bo wiem ze mogę dłużej ale cos jakby się popsulo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wal se dalej gruvhe i daj dziewczynie spokoj ******* dwiancie. Po co sypiasz z dziewczyna?.wal se konia i tak ci przyjemniej to po co Ci seks? 10min to dlugo, eidac jestes uzaleznionym koniobijca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 i 30 minut to "bardzo dobre wyniki", więc ten trzeci, szybszy raz to po prostu może się zdarzyć. Ewentualnie możesz popracować poprzez pracę mięśni kegla i rewerse-kegels - takie ćwiczenia rób podczas masturbacji i wtedy zabawa z samym sobą nie będzie tylko służyła do rozładowania napięcia ale także dla treningu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też spróbować suplementu diety Orgasm off Extra na opóźnienie wytrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×