Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_tez_facet

wielkość biustu a temperament

Polecane posty

Gość gośćmimi
Wysportowane cialo to klucz do udanego seksu, potwierdzam i polecam cwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:24 u mnie się nie sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość_tez_facet a rozmawiałeś z partnerką na temat swoich potrzeb? I co ona na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_tez_facet
no próbuje coś poprawić ale zawsze jest 100 powodów że nie dzisiaj, okres, zmeczona, przeziebiona, wieczorem jej się juz przysnęło, po jakimś czasie przestajesz pytać bo przecież o sex nie będę sie prosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmimi
Oj, to rzadziutko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że nie macie jeszcze dzieci? Co zamierzasz dalej? Czy Wasz związek ma długi staż? Czy ona teraz ma jakiś stresujący okres np. w pracy, albo przytyła, może na coś choruje? Albo po prostu nie dobraliście się pod względem temperamentu i nie pomoże tutaj las czy pralka bo nie zawsze chodzi o rutynę. Ja w swoim otoczeniu mam znajomego, który chyba jest seksoholikiem. Żona ładna, zgrabna, zadbana ale pracuje, studiuje, zajmuje się dzieckiem i domem. Natomiast on (przepraszam za wyrażenie) ****ałby wszystko co się tylko rusza. Naprawdę to już nawet nie jest śmieszne ale nudne bo w rozmowie tylko jedno się przewija, stał się monotematyczny. Poza tym mnie jako kobietę trochę denerwuje, że on tak na prawo i lewo szasta intymnymi szczegółami dot. swojej żony, jej ciała i libido oraz tego co z nią robi za zamkniętymi drzwiami. Nawet po upojnie spędzonej nocy idzie sobie jeszcze "poprawić" do łazienki. W pracy non stop o tym nawija, albo ogląda gołe baby w telefonie, na ulicy lub w sklepie ciągle ogląda się za kobietami z dużym biustem albo fajną pupą. Gdyby ta biedna żona wiedziała o tym, jakby mu wysprzęgliła to by się wzbił w powietrze. Przecież to brak szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy Twojej partnerce w ogóle na Tobie zależy? czy jest o Ciebie zazdrosna czy zlewa fakt, że np. inne kobiety Cie adorują? Oczywiście nie namawiam Cię do żadnych manipulacji i odgrywania scenek ale moja kumpela obudziła się dopiero wtedy jak jej mąż zaczął o siebie dbać i nagle inne babki zaczęły go dostrzegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak żeście mnie nakręcili, że wysyłam Mojemu RTG klatki :) mmsem hi, hi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mały biust, nie całkowite zero, ale też nie za wielki- 75b. Seks mogłabym uprawiać codziennie nawet kilka razy, jestem otwarta co do miejsc i pozycji (wykluczam tylko dodatkowe osoby i anal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
75b:) jest super można nie nosić stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, tez mam taki i uwielbiam chodzic bez stanika :):) o temperamencie duzym mowic nie musze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez stanika nawet zimą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimą po domu oczywiście :) jednak latem do miasta bez stanika nie wyszłabym też, widoczne sutki nie we wszystkich miejscach są pożądane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam często chodzę bez do sklepu do galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sutki przebijają bardzo bluzkę, jeśli o mnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gdzie chodzisz bez stanika? bo po domu się nie liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to co z tego ze przebija, jak właśnie fajnie jak faceci gapia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fajnie, fajnie, nie powiem :) tego stanika też jakoś bardzo nie potrzebuję. Powiem Ci, ze mam opory, bo jednak stojące sutki trochę krępują :) także latem, jedynie, kiedy idę śmieci wyrzucić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krępować się czego? ze sutki stoją to naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszczę Wam dziewczyny też bym sobie pochadzała "bez"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz zbyt duze, czy moze jedrnosci im brak? No tak, to naturalne, jednak mam opory przed przechadaniem sie miedzy regalami sklepow ze sterczacymi sutkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam raczej duży biust (obecnie lekka nadwaga, ale nie duża) zawsze miałam większy biust, nawet jak wazylam 48 kg i mam baaaaardzo wysokie libido. Moje libido jest tak duże, że 80 procent rozładowania mojego napięcia to niestety masturbacja :) mam stałego partnera ale on z kolei ma małe potrzeby. Ja natomiast mam tak, że przy jednym zbliżeniu mam około 5 orgazmow, dopiero wtedy czuje się w pełni zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak masz taki temperament to powinnaś spalić kalorie i schudnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś A masz zbyt duze, czy moze jedrnosci im brak? No tak, to naturalne, jednak mam opory przed przechadaniem sie miedzy regalami sklepow ze sterczacymi sutkami jezyk.gif" mam duży biust, wnerwia mnie jak ktoś mnie wulgarnie zaczepia, bez względu na to czy mam golf aż pod same uszy czy dekolt np. w serek, zawsze są jakieś głupie docinki, moją zmora są delikatne biustonosze bo jak jest zimno albo deszcz to moje sutki nie śpią a nie zawsze lubie usztywniane miseczki bo dzięki nim mój biust wydaje się być jeszcze większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:41 witaj w klubie, jak to mowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam maly i tez nigdy nie spia :) zawsze sie przebijaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym spaliła te kalorie, ale jak by partner miał większe libido hehe. Nadwaga nie jest przez obżarstwo w moim przypadku :) jeszcze z pół roku muszę się przemeczyc z oponką na brzuchu :) najważniejsze że facetowi nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w przedziale wiekowym 18-25 byłam napalona jak królik, trafiłam niestety na faceta, który ciągle mi wypominał, że tylko jedno mi w głowie, seks był bylejaki, chyba jakoś się przyblokowałam albo się starzeję, teraz mam chłopaka dość namiętnego a ja zero chęci, jest przystojny, dobrze zbudowany i lubię go sobie tu i ówdzie podszczypywać jednak mój popęd gdzieś wyparował, ech zazdroszczę wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor wątku chyba nie mógł znieść tego zmasowanego ataku sutków i gdzieś wyparował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos w tym jest, ze kobiey w tym przedziales a napalone :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×