Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
estensi

Tarot, doradztwo, numerologia.

Polecane posty

Od dziesięciu lat profesjonalnie zajmuję się Tarotem, portretami numerologicznymi i czytaniem ze zdjęć. Swoje usługi świadczę za pośrednictwem internetu, co jest doskonałym wyjściem dla osób zabieganych, nie mających czasu na osobiste spotkanie lub zwyczajnie nieśmiałych, dla których seans oko w oko z wróżką byłby krępujący i wstydliwy. Jeśli dręczy Cię jakiś kłopot, stoisz na rozdrożu swojego życia, nie wiesz, co dalej robić – skutecznie pomogę Ci przejść przez ten trudny czas, a Tarot pokaże nam najlepsze z możliwych rozwiązań i odpowie na wszystkie Twoje wątpliwości. Jeśli jesteś ciekaw lepszych lub gorszych okresów przypadających na kolejne konkretne lata Twojego życia, możemy to sprawdzić numerologicznie. Zajrzymy w ten sposób również w głąb Ciebie, określimy Twoje mocne i słabsze strony. Jeśli czujesz przy sobie czyjąś obecność, w Twoim domu dzieją się niepokojące rzeczy, czują to także Twoi najbliżsi, odczytam to ze zdjęcia, dowiem się, co lub kto to jest. Każdego z Pytających traktuję indywidualnie, poświęcam na niego tyle czasu, energii i serca, ile potrzebuje i on i ja. Do każdego problemu podchodzę z bardzo dużym zaangażowaniem, co stwarza wyjątkową, bardzo intymną więź między mną, a Pytającym. Z wieloma z nich nadal utrzymuję stałe kontakty, chociaż ich problemy już dawno zostały rozwiązane. Niezależnie od tego, czy jesteś już zdecydowany na skorzystanie z moich umiejętności czy może masz jeszcze wątpliwości, zapraszam do kontaktu, odpowiem na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszam do kontaktu, napisz wiadomość na adres email: estensi@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalam i z calego serca polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachęcam: www.wrozbyonline.pl/22040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybka odpowiedź, bardzo, BARDZO długi i obszerny opis tego co wyszło w rozkładzie. Polecam Panią Estensi bardzo mocno, super ciepła kobitka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takze obiecalam polecic wiec to robie. Poza ogromnym darem, pani Justyna jest po prostu wspanialym czlowiekiem. Poswieca sto procent swojej uwagi na osobie, bardzo szybko odpowiada, nawet o poznwj porze. Warto sie do niej zwrocic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest koszt wróżby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płaciłam 30zł za jeden obszerny wątek o który zapytałam. Odpowiedź na 2 strony a4 na drugi dzień z samego rana, bardzo szczegółowo i bardzo dokładnie. Ja też polecam ogromnie, zobaczymy, czy się sprawdzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także polecam, kontakt wzięłam z kafeterii. Odpowiedź na następny dzień, szybciutko i baaaardzo treściwie. I prawdziwie :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta pani jeszcze wróży? Napisałam i cisza od ośmiu dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie coś ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal wróżę, zapraszam serdecznie do kontaktu pod adresem estensi@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×