Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzeniasaski

promocja babyliss lokówka

Polecane posty

Gość marzeniasaski

HEj, słyszał ktoś o promocji babyliss i Euro, że za zakup lokówki curl secret można dostać kupon do douglas na 100 zł??? Chętnie się dowiem czegoś więcej bo chciałam właśnie sobie kupić jakąś lokówkę, a okazja wydaje się być kusząca. i opinie o lokówce też poproszę <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gisinka
jest ta promocja jeszcze do 23 lutego w euro, moja siostra kupowała i miała rejestrować paragon na stronie babyliss. kiedyś już była taka akcja i koleżanka faktycznie dostała bon na 50 zł chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinalinka
Tą lokówkę z linku sferis dostałam na urodziny. Jestem zachwycona efektem! Loki wychodzą idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobinko
a moze mi ktoś powiedzieć, czy te lokówki automatyczne, jak curl secret z babyliss najdają się do długich włosów? mam włosy do pasa prawie i strasznie męczę się z normalną lokówką. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz naprawdę dobrą lokówkę automatyczną to radzę Ci zainwestować w ten model https://www.al.to/p/323885-lokowka-rowenta-so-curl-cf3710.html Jest solidna, lekka, loki robi się przyjemnie, ręka nie boli, kabel długi, nie plącze się. Loki bardzo ładne, końcówki nie są pierzaste, włosy dosłownie nabierają objętości. Urządzenie podczas kręcenia nie szarpie za włosy, delikatnie je wciąga. Najlepsza lokówka moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystałam i kupiłam wtedy :) Kocham tę lokówkę, nareszcie chodzę w ogarniętych i ładnych włosach. Jestem strasznie leniwa i praktycznie nigdy nie miałam motywacji żeby prostować czy kręcić włosy godzinę. Curl secret robi loki w 20min i można sobie wybrać ich kształt, na codzień raczej takie luźniejsze robię. Teraz znowu jest jeszcze lepsza promocja w euro, -30% z hasłem BABYLISS2018, jeśli ktoś się zastanawia to szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej jakości lokówka była ostatnio dostępna w promocji w sklepie emag i sferis, a konretnie model Babyliss C1050E: lokówka automatyczna, z dwoma stopniami regulacji temperatury z wieloma dodatkowymi funkcjami np. jonizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komlka
te lokówki curl z babyliss są cudowne, sama mam jedną już od dwóch lat. :) szkoda, ze przepadła mi tamta promocja na 30%, bo chciałam siostrze kupić ją na urodziny, bo już narzeka, że by chciała. chociaż słyszałam też, że przy zakupie konkretnych modeli w saturnie avansie i bodajże mediamart? można dostać kartę podarunkową do mohito, słyszała któraś z was o tym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, właśnie szukałam czegoś o tych lokówkach. Są teraz ostatnie dni promocji, że dodają kartę na 100zł do mohito, w media expert i saturnie chyba i zastanawiam się czy kupić. Patrząc po opiniach jest już prawie przekonana, do zwykłej lokówki nie mam w ogóle cierpliwości, ogólnie jestem leniwa i nie długo włosów układać. Loki w 20 minut są bardzo kuszące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z kolei załapałam się na inną promocję. Nie wiem czy chodzi o ten sam model, ale kupiłam lokowkę automatyczną curl secret i dostałam super kosmetyczkę za złotówkę. Na kosmetyczce jest wydrukowany motyw z monsterą, którą kocham, więc jestem podwójnie zadowolona z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×