Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pit :O

Polecane posty

Gość gość

Witam. Załóżmy, że jestem zameldowana w domu rodzinnym "X", skończyłam liceum w 2017 r i miałam iść na studia, lecz się nie dostałam. Wynajęliśmy z chłopakiem mieszkanie w miejscowości "y" , gdzie on znalazł pracę, ja również pracowałam przez 3 miesiące.... przy podpisaniu umowy nie wiedziałam jaki mam podać adres. x czy y.....więc spytałam i powiedziano mi, że y. Jako, że dopiero co byliśmy wprowadzeni nie pamiętałam dokładnego adresu i się pomyliłam. Po powrocie do domu kiedy się zorientowałam zatelefonowałam do agencji w celu informacji o pomyłce. Podałam poprawny adres "Y". Czy powinnam teraz napisać maila do agencji z zapytaniem i upewnieniem się co do adresu w sprawie pitu? Oraz w którym urzędzie skarbowym powinnam się rozliczać? I czy mogę poprosić o wysłanie tych dokumentów jednak na adres X- byłabym spokojniejsza. ? To moje pierwsze w życiu rozliczanie się. Dziękuję z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oraz czy obowiązkowo musimy się meldować w miejscowości y? Skoro za nasze domy rodzinne uważamy te w miejscowosciach x....i tam jestesmy zameldowani jeszcze przez rodzicow. A w miejscowosci Y chłopak po prostu od 5 miesięcy na razie pracuje. Ja za rok idę na studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×