Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najlepsze Konta bankowe w 2018

Polecane posty

Gość gość

Najlepsze Konta bankowe w 2018 dostępne są na stronie http://xchwilowki.pl/konta-bankowe/ jeśli założysz konto bankowe z tej strony możesz otrzymać do 650zł zwrotu, takze nr 1 strona w polsce polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guśka9
dziewczyny, gdzie najlepiej założyć konto bankowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesina
Zależy na czym ci zależy? Chcesz mieć darmowe prowadzenie czy coś jeszcze dodatkowo? Są różne oferty i najlepiej to określić czego się oczekuje od banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik10
@pesina Właśnie warto się określić czego się chce. Ja ze swojego konta optymalnego jestem zadowolona i śmiało mogę powiedzieć że nic nie płacę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastroszony fiut
ll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyrolka789
@elfik10 a dlaczego akurat konto optymalne? Co Ci się w nim tak spodobało że je założyłaś? @pensia obecnie chyba każdy oczekuje mniej więcej tego samego - prowadzenia za 0zł :D @guśka9 ja ostatnio jak sprawdzałam porównywarki banków i kont to bgż był na 1 miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guśka9
@pesina przede wszystkim darmowe wypłacanie ze wszystkich bankomatów :D @elfik10 w którym to banku? @tyrolka789 a masz tam konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altjoga
Dla mnie jest ważne prowadzenie za 0 zł. Macie jakieś opinie o aplikacji ? Działa to płynnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesina
@guśka - Jak chcesz mieć darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów i trzymamy się banku BGŻ to konto maksymalne będzie dla Ciebie dobre (pod względem kryterium bankomatów) bo masz w nim wypłaty za 0zł ze wszystkich w kraju i poza nim. @altjoga - póki co na moim telefonie działa płynnie. Duży plus za dodatki takie pro-konsumenckie. Np. szybki podgląd stanu konta(przydaje się na zakupach ;) ) @Tyrolka - Zależy. Dla mnie najważniejsze było to żebym nie musiała płacić za kartę debetową do konta niezależnie czy coś kupie w danym miesiącu czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olekreks
@altjoga mi dobrze działa @pesina a w optymalnym nie ma takiej możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star999
@olekreks chyba czymś muszą się różnić te konta;) @elfik a ile już masz to konto? @altjoga aplikacja mobilna jest mega ważna. trzeba się logować za każdym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star999
czy w apce trzeba się za każdym razem od nowa logować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazonka951
@star999 wydaje mi się, że jest to wskazane żeby apka się wylogowywała po każdym używaniu, nie wiem czy chciałabym ieć cały czas 'aktywną apkę' z kontem. @star999 no i różnią się. m.in. bankomatami, z którychmożesz wypłacać:) a wiecie może czy są jakieś ograniczenia wiekowe żeby móc korzystać z konta maksymalnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akwarel
@star999 , są niektóre apki gdzie jestes jakby na wpół zalogowana,tzn mozesz np podejrzeć saldo na koncie ale nie logujesz sie z hasłem jako tako-wygodna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buenarosa
@akwarel no ale czy wtedy możesz wykonać jakąś transakcję, będąc na wpół zalogowanym? Jest szansa, że jak przypadkiem telefon Ci się odblokuje w kieszeni i coś się poklika to wyśle przelew ? :D A orientujecie się może jakie są prowizję pobierane za granicą jeżeli skorzystamy z nie tego bankomatu co potrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akwarel
możesz zerknąc na saldo konta bez logowania. Do zrobienia przelewu musisz mieć przeciez dane, i kod weryfikacyjny , więc spokojnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Jeżeli nie wiesz gdzie powinieneś założyć swoje konto aby przechowywać bezpiecznie pieniądze to polecam http://www.wktorymbanku.pl/konto-oszczednosciowe-smart-bgz-optima/ Konto oszczędnościowe to bardzo dobra oferta można tam np. założyć rachunek smart i tam można przechowywać nawet do 100tys. Oprocentowanie jest bardzo korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompas
@bueana a nie lepiej po prostu skorzystać z konta przy którym masz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów? @akwarel a szybkie przelewy do wybranych odbiorców np. w apce bgż nie działają tak że właśnie nie trzeba się logować? Gdzies o tym czytałem przymierzając się do wyboru tego banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikusq
@kompas ale tylko w polsce te darmowe wypłaty? @akwarel chyba niekoniecznie. Jeżeli w aplikaacji mozesz utworzyć osoby zaufane to bez kodu wysyłasz przelew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@biskusq jeżeli założysz odpowiednie konto w banku bgż czyli maksymalne będziesz mieć darmowe wypłaty i w kraju i na świecie 

@biskusq W sumie fajna opcja, szybo, sprawnie bez logowania tylko trzeba uważać na telefon żeby nie wpadł w niepowołane ręce 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapisz

Dzisiaj już chyba każdym kontem można zarządzać przez internet. Wiem bo mam konto osobiste w banku Raiffeisen i często daje dyspozycje przez smartfona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anicz

@elfik10 ale w koncie optymalnym też chyba z niektórych bankomatów można wypłacać za free?

@bikusq nie wiem, czy bym się odważyła korzystać z czegoś takiego, chyba bym się bała jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merkursy
5 godzin temu, Gość kapisz napisał:

Dzisiaj już chyba każdym kontem można zarządzać przez internet. Wiem bo mam konto osobiste w banku Raiffeisen i często daje dyspozycje przez smartfona.

To przez internet czy przez aplikację mobilną? Zdecyduj się 😄 Ja mam w bgż apkę to jednym kliknięciem puszczam przelew - tez super opcja.

 

2 godziny temu, Gość anicz napisał:

@elfik10 ale w koncie optymalnym też chyba z niektórych bankomatów można wypłacać za free?

 

Z planetcashów masz za darmo wypłaty w kraju i z kilkutysięcy poza krajem też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voli
6 godzin temu, Gość Merkursy napisał:

To przez internet czy przez aplikację mobilną? Zdecyduj się 😄 Ja mam w bgż apkę to jednym kliknięciem puszczam przelew - tez super opcja. 

no ciekawe ciekawe :D. co ta aplikacja jeszcze ma fajnego :)

6 godzin temu, Gość Merkursy napisał:

Z planetcashów masz za darmo wypłaty w kraju i z kilkutysięcy poza krajem też. 

wszedzie są te bankomaty. mam nawet na osiedlu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaloł
7 godzin temu, Gość Merkursy napisał:

To przez internet czy przez aplikację mobilną? Zdecyduj się 😄 Ja mam w bgż apkę to jednym kliknięciem puszczam przelew - tez super opcja.

 

Z planetcashów masz za darmo wypłaty w kraju i z kilkutysięcy poza krajem też.

jednym kliknięciem, to metafora?:D

 

56 minut temu, Gość voli napisał:

no ciekawe ciekawe :D. co ta aplikacja jeszcze ma fajnego 🙂

wszedzie są te bankomaty. mam nawet na osiedlu ;d

gdyby apka pokazywała saldo bez logowania było by spoko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@szaloł może pokazywać z tego co wiem, nawet w procentach 😄 Spoko opcja, jak się ma całą wypłatę to takie 100% super wygląda. No i jak ktoś lubi matmę to zawsze jest co robić 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mus
Dnia 7.12.2018 o 23:03, Gość szaloł napisał:

gdyby apka pokazywała saldo bez logowania było by spoko 

i wlasnie pokazuje, bardzo fajna sprawa 🙂

Dnia 7.12.2018 o 23:03, Gość szaloł napisał:

jednym kliknięciem, to metafora?:D

też jestem ciekaw czy tak naprawde jednym 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, doris9 napisał:

@szaloł może pokazywać z tego co wiem, nawet w procentach 😄 Spoko opcja, jak się ma całą wypłatę to takie 100% super wygląda. No i jak ktoś lubi matmę to zawsze jest co robić 😛 

No ale za każdym razem musisz pamiętać mniej więcej chociaż ile masz pieniędzy na koncie żeby Ci te % dawały jakąś informację 

 

13 godzin temu, Gość mus napisał:

też jestem ciekaw czy tak naprawde jednym 😛

Ale to chyba trzeba mieć jakąś listę znajomych żeby za pomocą kliknięcia zrobić przelew 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elfik ale chyba nie musi być wcale w procentach, zresztą ja zawsze mniej więcej pamiętam, ile już wydałam. 

no tak, trzeba wybrać osoby, do których chcemy mieć możliwość robienia tak szybkiego przelewu 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×