Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żona ma nadwage z 20 25kg

Polecane posty

Gość gość

upasła się po porodach i teraz nie może zrzucić, co to kur/wa ma być, coś tam ćwiczy ale to hooja daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ty zrzuc ze 20 kilo sadla jaki ci wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to świnie lub kur/wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezły z Ciebie jelop autorze. Widzę ze mówisz o zonie z szacunkiem i miłością. Mam nadzieje ze życie jeszcze ciebie nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.02.22 a ty jestes nic nie warty smiec podobnie jak autor tego watku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22kg zrzuciłam w 4.5 miesiąca i utrzymywałam do następnej ciazy. Teraz jestem w ciąży. Juz się nie mogę doczekać końca bo chce wrócić do poprzedniej wagi. Czułam się niesamowicie. Nic nie ćwiczyłam tylko zmieniłam dietę i ograniczyłam kcal do 1500-1600 wiec nie jakoś drastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przytylam do 97 kg w trzeciej ciazy. Przedtem za duzo cwiczylam i organizm sie zemscil, zachwiala sie tez moja rownowaga hormonalna. Moj maz jest przy mnie i wspiera mnie i mowi zebym sie nie przejmowala, ze dalam mu troje zdrowych dzieci i to sie liczy. Jest kochany i dobry dla mnie. A Twojej zonie, drogi autorze posta, serdecznie wspolczuje. Jak bym byla na jej miejscu to bym nic nie cwiczyla bo nie ma dla kogo sie starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.02.22 nic mi nie wisi tępa świnio, wszystko w proporcji, to wy baby żrecie jak świnie w czasie ciąży a potem dup/y jak garaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś on ci mówi nie martw się, bo wie że będzie ruch*ał na mieście, jesteś naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×