Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość GrazynaNowicka

Zdrowe jedzenie w firmie

Polecane posty

Gość GrazynaNowicka

Drodzy Forumowicze. W mojej firmie rozwinęła się osobliwa sytuacja - każdy robił sobie (kiedy chciał) przerwę na jedzenie. Postanowiłam poprawić sytuację i wprowadzić uregulowane posiłki pracownicze. Postawiliśmy na coś szybkiego, zdrowego i sycącego. Zdecydowaliśmy, że batoniki, bakalie i owsianka mogą się sprawdzić. Wybraliśmy internetowy sklep z bakaliami, łapcie link - https://ebakalland.pl/biuro.html Zamówiliśmy (o ile mnie pamięć nie myli) musli, orzechy makadamia, daktyle i batony proteinowe. Dzień później z rana przyjechała dostawa. Wszystkim smakowało, wyszło dość tanio, zero bałaganu, brak zapachów z mikrofali. 10 minut - wszyscy najedzeni. Tydzień później postawiliśmy automat z ich produktami! ;) W firmie jest porządek, nikt już nie biega ani nie smrodzi (open space), pracownicy mogą się lepiej skupić na robocie, a firma działa lepiej niż wcześniej. Do tego minęło trochę czasu i mamy coraz to lepsze warunki. Z pozoru drobny mankament przekuliśmy w coś, co nas wzmocniło. Nie tylko firma działa prężniej, czujemy się lepiej z tym, że jemy zdrowo. Mnie cieszy brak okruchów, zapachów z mikrofali, a pracownicy mają zapewnione jedzenie w pracy. Do tego współpraca między naszymi firmami przebiega wzorcowo. Jeżeli moja historia zainspirowała Was do czegoś to zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×