Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wymiana garderoby

Polecane posty

Gość gość

Witam, jestem facetem, ale ten problem chyba też dotyka kobiety - jakość ubrań. Mianowicie szykuję się na wymianę prawie wszystkich ubrań. Problem w tym, że w galerii to są szmaty a nie ubrania... Weźmiesz do ręki i już wiesz, że to jest syf. T-shirt po miesiącu już jest cały zmechacony, sweter wystarczy ubrać kilka razy i już wisi na człowieku zamiast jakoś przylegać. Kupiłem buty w znanej sieciówce. Założyłem je dosłownie 2 razy i porobiły się same fałdy i pęknięcia. Kiedyś za dzieciaka rodzice kupowali człowiekowi ubrania na rynku i były sto razy lepszej jakości. W spodniach robią się zaraz dziury i tak można byłoby wymieniać. Potrzebuję spodnie chinosy, jeansy, swetry, koszule, t-shirty, marynarke, ramoneske, buty eleganckie, buty sportowe, bluzy, dresowe spodnie, jakiś porządny pasek. Jednocześnie nie chciałbym bym wydać milionów typu jedne spodnie za 200zł... + nienawidzę chodzić po sklepach... Gdzie można znajść normalnej jakości ubrania męskie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esprit, t shirty cos, jeansy Levis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, gorna polka ubran kosztuje. Mozna tylko systematycznie gromadzic dobra garderobe ale tez nie ma co ukrywac, ze ubrania po jednym noszeniu sa juz prane i w ten sposob zapierane na smierc. Zamawiaj sobie zamiast p*****l na imieniny-swieta zbiorowy jeden prezent, np. pasek czy koszule od Bossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, dobre skladniki kosztuja. Nie da sie zrobic tanio dobrego ubrania, dobrych butow, itd. Albo masz tanio, albo dobrze. Uwaga: miedzy tania tandeta, a markowymi ubraniami, gdzie placi sie za marke i projektanta, jest cala gama rzeczy bezmarkowych wysokiej jakosci. Jednak nigdy nie sa tanie. Jeansy za 50€ (200 zl) to tanie jeansy. Dobra jakosc w tej cenie mozesz kupic w Niemczech, najszybciej w outletach. Polki rozwiazuja problem dziadostwa kupujac uzywane rzeczy w lumpeksach. O ile nie przeszkadza ci, ze nosisz rzeczy po kims i o ile wytrzymasz smrodek w sklepie z uzywana odzieza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie zależy mi na marce. Gdzie szukać takich bezmarkowych ubrań ? Jakie sklepy polecacie ? Wiadomo Tshirty, dresy czy bluzy to można sobie kupić byle gdzie, bo to sie dość czesto nosi i znosi, ale np dobrej jakości kurtki, swetry, spodnie, koszule, buty eleganckie - te rzeczy bym chciał już na lata + żeby jakoś wyglądać, a nie 2-3 razy założone i już 'wyciągnięte' itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się kupić ubrań dobrej jakości tanio i nie chodząc po sklepach. Tylko oglądając, dotykając, mierząc , widzisz, czy materiał jest przyjemny, jak się układa na sylwetce, czy szwy są proste i jak ubranie jest wykończone. Zaglądnij do tatuum, diverse , to są sklepy , w których najczęściej kupuję ubrania dla mojego faceta. W tatuum pierwotne ceny są wysokie, ale na wyprzedaży - teraz do 70 % zupełnie znośne, a jakość ubrań bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadeusz901
Ja także stawiam na jakość ubrań, trwałość i kupuję markowe ciuchy. Najczęściej w sklepach stacjonarnych, ale ostatnio znalazłem internetowy sklep z markową odzieżą http://miaandcharlie.com/ . Sklep posiada takie marki jak: Karl Lagerfeld, Ermanno Ermanno Scervino, Hudson Jeans, Eleven Elfs, Duno, Hemisphere Cashmere, Bumper, Dl Sport, Plus Thirty Nine, See By Chloe. Tak więc nie tylko męskie ubrania. Teraz jest tam spora obniżka i chyba zaryzykuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka785
Ja również ostatnio przeprowadziłam porządki i chcę wprowadzić trochę wiosny i nowości... Mój mąż nie jest zadowolony, bo już w tym tygodniu strzeliło drugie zamówienie :) Najpierw born2be, teraz renee, a ja nie mogę się doczekać! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja ostatnio kupuję swojemy facetowi ubrania i obuwie w born2be. Powiem Ci, że znam problem o którym piszesz i przypadkowo trafiłam właśnie na born2be... jakość jest naprawdę ok, ceny niskie a mój mężczyzna zadowolony. Czego chcieć więcej? Często mają promocje 4za3 + jakieś rabaty, obniżki. Sam spróbuj i ocenisz, a w razie czego możesz zwrócić za darmo..... daj znać jak coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zmieniałam obuwie i swoje stare buty na nową kolekcję z http://gamis.com.pl/ i między innymi kupiłam przepiękne balerinki i super zamszowe obcasiki. Nie muszę dodawać, że butki z gamisa sa turbo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×