Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pangłody123456789

Jestem głodny

Polecane posty

Gość pangłody123456789

Witam, hej, dzień dobry Jestem studentem, nie mam za dużo pieniędzy, wiec w lodówce też licho. Chciałbym poznać jakieś przepisy kulinarne, które nie wymagają zbyt dużej ilości składników a (jako tako) smakują, mają (jakąś) zawartość odżywczą, bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujesz podstawowy zestaw ziół: prowansalskie, pieprz zwykły i ziołowy, papryka chilli i słodka, tymianek, majeranek, liść laurowy, rozmaryn. To już da ci możliwość urozmaicenia nawet głupiej piersi z kurczaka. Do tego przyda się sos sojowy (ogólnie nie polecam, lepiej mieć dobre domowe buliony, ale z dwojga złego: sos sojowy i "kostki" czy "maggi" zdecydowanie sojowy lepszy) - pomoże doprawić w razie "czegoś tu brakuje". A potem to już tylko wyobraźnia cię ogranicza, jakaś kasza, ryż czy makaron, plus mięso/podroby/strączkowe, obok warzywa i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie pół kg mielonej łopatki. zapłacisz 6 zł. i z tego zrobisz sobie kilka mielonych (mięso, plus bułka namoczona w wodzie, plus jajko, 1 cebula, troche oleju, troche tartej bułki, sól pieprz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ugotuj kilka jajek i miej je zawsze na przekaske w miedzyczasie. Jaja sa pozywne i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz bedzie SPAAAAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepis na jajecznice studencką: 1.otwórz lodówke 2.podrap sie po jajkach 3.zamknij lodówke. a tak na powaznie, jestem na stale za granice gdzie ceny z kosmosu, a chwilowo nie pracuje.Tutaj tez jest LIDL i rozne taniochy, wcale nie gorsze.Najtansze dania to: zapiekanka z tunczyka:tunczyk w puszce, gotowy lub samodzielnie zrobiony sos pomidorowy, przyprawy, gotowany makaron-wymieszac, posypac startym serem i do piekarnika salatka coleslaw jest tania:kapusta-marchewka-cebula-przyprawy, troche octu+majonez+musztarda u mnie rozcienczony z jogurtem bo za tlusto by bylo pierogi ruskie sa tanie i pyszne, ale za to wymagaja tyle roboty ze wysiadam kotlety z ziemniakow lasagnia nie jest droga, mielone mieso, platy lasagne, soso pomidorowy (najlepiej robiony), zolty ser, albo jeszcze taniej spaghetti zupa grochowa fasolka po bretonsku Czyli wracamy do czasow PRLu, nie pamietasz bo mlody jestes autorze, i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×