Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniaprzedslubem

Zabiegi kosmetyczne przed ślubem

Polecane posty

Gość Moniaprzedslubem

Zastanawiam się czy warto udać się na jakieś zabiegi, w końcu i tak będę miała kryjący makijaż. Moja skóra nie wygląda zbyt dobrze bez makijażu, mam jakieś grudki, syfki i przebarwienia. Moja koleżanka chodzi do kosmetyczki na kwasy i oczyszczania. Myślicie, że warto w to inwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed weselem wykonałam kilka zabiegów medycyny estetycznej, aby wyglądać w dniu ślubu zjawiskowo :) Zabiegi wykonywałam w Klinice Sfera u dra Migały, zobacz sobie co można wykonać: http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój pierwszy ślub miałam w wieku 21 lat i byl to ślub cywilny na szybko bo byłam w ciąży..... jednym słowem nie byl to dla mnie magiczny czas..nie mogłam mieć sukienki takiej jak chciałam, źle się czułam w dniu ślubu z racji ciąży. Małżeństwo nie przetrwało ale po latach znalazłam odpowiedniego partnera i w wielu 38 lat wziełam ślub kościelny i było tak jak zawsze chciałam mieć. Przed ślubem chodziłam na zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego do kliniki www.klinikabochinska.pl. W dniu ślubu moja twarz wyglądała świeżo i bez zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaalinka
Na kilka dni przed ślubem nie ryzykowaliby, z wykonywańiem silniejszych zabiegów oczyszczających czy zluszczajacych- o tym warto pomyśleć dużo wcześniej nawet 6 miesięcy przed tym ważnym dniem. Przed ślubem warto wybrać się na zabiegi nawilżające nasza skórę, które sprawia ze nasza skore dogłębnie zostanie nawodniona, a także nabierze blasku dzięki czemu makijaż ślubny będzie jeszcze lepiej się prezentował i trzymał na skórze. Sama korzystałam z zabiegu bioline aqua w klinice Dr Legrand w Krakowie i jestem zachwycona efektem po zabiegu. Skóra odrazu mocno się nawilżyla i rozjaśniła. Masaż wykonywany w trakcie zabiegu był cudowny, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×