Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewaasia

Pranie brudnych szmat z auta w pralce

Polecane posty

Mam pytanie o poradę. Mąż wyprał takie stare ciuchy, które woził w aucie (brudnym) w naszej domowej pralce automatycznej. Może jestem trochę przewrażliwiona ale zastanawiam się czy jakieś pozostałości (płyny, smary) mogły zanieczyścić pralkę? Pytam bo piorę w niej rzeczy niemowlaczka naszego i trochę się martwię. Ja żadnych takich syfiastych rzeczy do pralki nigdy nie wrzucam. Co sądzicie? czy powinnam jakoś teraz wyczyścić tą pralkę? Czy raczej nic tam nie zostało - wypłukało się i już. Najchętniej to bym wymieniła tą pralkę na inną ... przesadzam ? co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz w miesiacu czyszcze pralke, sa do tego specjalne tabsy, ja uzywam normalnego proszku: nastawiam najdluzszy program na gotowanie. Robie to po praniu scierek do podlogi z mikrofibry. U nas przeczulony jest akurat maz;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Ja się bardziej boję, ze na tych rzeczach były jakieś oleje smary, które oblepiły pralkę i teraz może to się osadzać przy kolejnych praniach na rzeczach dziecka, które oczywiście wszystko bierze do buzi ... Myślicie że to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×