Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HerMajesty

Biały monitor do komputera stacjonarnego

Polecane posty

Gość HerMajesty

Wiecie może gdzie mogłabym dostać biały monitor do kompa? O stacjonarny komputer oczywiście mi chodzi i wymyśliłam sobie, że chcę biały, ale gdziekolwiek chodziłam po sklepach typu rtv to jak na złość wszystkie czarne, ciężko jest spotkać coś w białym kolorze :/ W jakich sklepach mogłabym taki dostać? Może ktoś gdzieś widział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc monitorów crt z kineskopem była biała. z monitorów płaskich dośc łatwo zdjąc "kwadrat" który jest dookoła ekranu. mozesz to sobie wrzucić do lakieru czy farby pooeksperymentuj z jakimis plastikowymi odpadami. ostatecznie możesz sobie wykleić czymś białym. tak ci mówie zanim zamówisz białego kruka za milion tysincy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o. mozesz gumy do żucia naklejac na obudowe tylko uważaj bo monitory sie grzeja głównie z powodu transformatora ale nie tylko. ostatecznie możesz to wszystko wybebeszyć oprócz części związanych bezposrednio z ekranem. w skrajnym przypadku mnożesz se zdjąć obudowe całkowicie elementy ekranujace i ochronne ekranu i podzespołów sa najczęsciej z jakiejś blachy pociągnij to emulsja i c***j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanchesss
No mało już jest takich monitorów, moda na białe chyba odeszła wraz ze starymi kineskopami. Kiedyś wszystkie sprzęty były białe. Czarny jest po prostu bardziej praktyczny, mniej widać na nim zabrudzenia, chociaż jeśli stoi w domu i dba się o to, to biały nie będzie wcale wyglądał źle. A tak poza tym to poszukaj w necie trochę, znajdziesz coś na pewno. W sklepach stacjonarnych białego już dawno nie widziałam, ale w necie na bank coś znajdziesz. Dobra, poszukałem w sumie, pierwsze co znalazłem to to: https://iiyama-sklep.pl/437-monitory-dla-grafikow-i-fotografii-monitor-iiyama-prolite-xub2492hsu-w1-bialy-ultraslim-ips-flickerfree-bluelightreducer-gwarancja-zero-pixeli-4948570115549.html Całkiem spoko swoją drogą. Udanych poszukiwań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×