Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ALIMENTY i niespodziewany nagły talent dzieci.

Polecane posty

Gość gość

Zauważyliście taką tendencję, że po rozwodach, matki odkrywają u DZIECI ( ojcowie rzadziej ) niespodziewane nasilenie 34-ech TALENTÓW. Nagle dziecko jest kopalnią 34 talentów, których wcześniej nie było. Zamiast rzeczywiście wybrać i zwrócić uwagę na talenty dominujące, które są najczęściej widoczne w ich zachowaniu i są najsilniejsze. Matki nagle na siłę znajdują takie talenty dzieci, które potrzebują największych wkładów finansowych w rozwinięcie i wykształcenie ich. Zamiast skupić się na jednym lub dwóch zainteresowań dzieci. ( języku, sporcie czy muzyce ) One są zapisywane na kilkanaście dodatkowych różnych zajęć. I kto na to ma zarobić ? Oczywiście ojciec ALIMENCIARZ Żołądek dzieci :-) nagle się powiększa i staje się tak wybredny na nie ekologiczne jedzenie , zakupy z biedronek stają się przyczyną schorzeń związanych ze złym odżywianiem. Nagle dzieci otrzymują dodatkową potrzebę wyjazdów weekendowych na łono natury całej Europy Ameryki lub okolice czystego nieskażonego powietrza ALP i Pirenejów :-) Dzieci nagle zaczynają zużywać buty jak zawodowi chodziarze, którzy przechodzą wyczynowo 50 km dziennie przez 365 dni w roku :-) Ten SARKAZM ( prawda) niestety w większości jest prawdziwy. Powinien nas a w zasadzie was zmusić do zastanowienia się nad materializmem, konsumpcjonizmem i chciwości współczesnych matek i rodziców swoich dzieci. Syn, córka nie są naszymi ukochanym dziećmi tylko kartą przetargową w dążeniu do najwyższych celów po tzw. trupach !!! UKOCHANE DZIECKO w większości to puste słowa wypowiadane z ust rodziców ! Pazerność rodziców do wszystkiego i wywyższanie swoich dzieci nad inne, staję się nie do wytrzymania. Przypominają mi się moje czasy szkolne gdzie dzieliłem się kwiatkami na dzień nauczyciela, z dziećmi których nie było stać na kupno kilku tulipanów. I dumną matkę że tak wychowała dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałujesz własnym dzieciom? Ja nie mam swoich dzieci, a nigdy nie żałowałam kasy na siostrzeńców czy bratanków. A Ty wyliczasz swoim? Może mają 34 talenty i po kilku spotkaniach wybiorą te priorytetowe. Jak np. Małysz nie zapisałby się na narty tylko na basen to nie nie był mistrzem. A przecież do póki nie spróbował, do póty nie wiedział w czym jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK - 34 talenty które żyją kosztem innych dzieci !młode szkodniki które za 20 lat przekształcą się w klony swoich rodziców z negatywnymi cechami :-) którzy mają nieustanną zachłanność i parcie na wszystko aby się wywyższyć. Nie rozróżniasz talentu od zachłanności 34 talentów ! mieć pieniądze i je szanować to co innego. Ja nie zazdroszczę że ktoś dużo zarabia ! szlak mnie trafia jak większość takich ludzi patrzy na Ciebie z pogardą ! X Factory,Idole,Mam talent - 354 multitalenty a tak naprawdę jest to parcie na szkło ! z chciwością i egoizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz,ja mam pełną rodzinę i dziecko chodzi na mnóstwo zajęć dodatkowych,je lepsze rzeczy i co sezon ma kupowane po 2-3pary butów. Także ok 2-2,5tys miesiąc w miesiąc nas wychodzi jej utrzymanie. Nie rozumiem co mają do tego alimenty? Sąd ustala ich wysokość więc matka Tak sama sobie nie może żądać. No chyba,że ojcu to pasuje. Nie rozumiem,o co masz ból tyłka. Z twojej kasy to idzie? Czy żal Ci,że twój misio tyle nie zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że mogę się wtrącić do rozmowy ? że ile ? 2500 zł ile ? miesięcznie na 1 dziecko W tym momencie obrażasz wszystkie pozostałe dzieci ! I normalnie pracujące rodziny ! Rozkapryszony bachor !! W pupie wam się przewraca ! Zamiast umieć się podzielić to 34 talenty rozwija kosztem innych dzieci. 3 pary butów, 3 plecaki, 3 telefony gsm, 3 tablety, 2 komputery takie są te wasze pierwsze potrzeby ! 2.5 tys x 2-3 dzieci = 5-7.5 tys kobieto kto tyle wydaje jak ludzie zarabiają wspólnie po 4-5 tys a muszą z tego utrzymać siebie dzieci, jedzenie prąd gaz woda ścieki czynsz pzu abonamenty benzyna MPK i wiele innych wydatków a TY 2500 wydajesz na jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było się za robotę wziąć,zanim wzięłaś się za płodzenie dzieci. Nikomu nie ukradliśmy,ciężko pracujemy na to. Według Ciebie powinnam oddawać całą swoją wypłatę dla innych dzieci? Nie żartuj. Mojemu dziecku za darmo nikt obcy nic nie daje. Kiedy Ty leżysz i odpoczywasz,my pracujemy. Zamiast narzekać jak masz źle,to zrób coś z tym. Wiecznie takim ujadaczką mało. Ulgi,zapomogi,dodatki. Jeszcze koorfa może mamy wam dzieci wychowywać? Trzeba było myśleć głową,a nie dópa to byś miała. A co do tego ile i na co wydaję,to nie twoja sprawa,ja Ci do gara nie zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11'36,ile ty jeszcze tematow o alimentach i talentach innych dzieciach zalozysz?! Zazdroscisz,że ty z mamusia klepałes biedę jak dwuznacznie piszesz w swoim innym prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 11'36,ile ty jeszcze tematow o alimentach i talentach innych dzieciach zalozysz?! Zazdroscisz,że ty z mamusia klepałes biedę jak dwuznacznie piszesz w swoim innym prowo? Nie zazdroszczę GŁUPIA CIPÓ :-) HA HA HA TO NIE SĄ TALENTY DZIECI tylko nie spełnione marzenia GŁUPKOWATYCH rodziców którzy zamiast myśleć pokazują przez dzieci a w zasadzie KARAJĄ dzieci które dzieciństwo mają przesrane HA HA HA Wiesz co to bieda głupa CIPECIO HA HA HA bieda jest w Afryce i na przedmieściach BUENOS AIRES TY posiadasz 345 talentów w tym 344 związanych z głupotą a ten jeden to małżeństwo HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:44 Gdyby Cię nie bolało to byś się nie wypowiadala frustratko. Aż cię ściska,że ktoś ma lepiej od Ciebie. Jesteś byłaś i będziesz zerem i nic tego nie zmieni. Wredna franca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20'44 jak dobrze,że w swoim otoczeniu nie mam takich zazdrośników i,że twoje zdanie (facet?) jest odosobnione. Już nie drukuj i nie krzycz wielkimi literami,bo - na szczęście - to tylko twoje zdanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20'44 bieda umysłowa i intelektualna oraz hipokryzja i zazdrość to twoje imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z autorka postu. Mam meza i dwoje dzieci. Kasy tez nie brakuje. Ale ponad 500 e na dziecko na miesiac ? hahahhahaaa Toz to musza byc wyjatkowo debilne dzieci ze trzeba az tyle kasy w nie inwestowac zeby sie czegos nauczyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.02.28 20'44 jak dobrze,że w swoim otoczeniu nie mam takich zazdrośników i,że twoje zdanie (facet?) jest odosobnione. Już nie drukuj i nie krzycz wielkimi literami,bo - na szczęście - to tylko twoje zdanie . MOJE ZDANIE ! i ALE TAKA JEST PRAWDA ! TELNETY DZIECI TYSIĄCE TALENTÓW szczególnie dzieci Alimenciarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja prawda i tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21'22,ale co cie tak obchodzą te dzieci rozwiedzionych rodziców i ich ewentualne talenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiesz,ja mam pełną rodzinę i dziecko chodzi na mnóstwo zajęć dodatkowych" Pewnie zupełnie niepotrzebnych zajęć:P. I pewnie mają takie talenty że kula po wniknięciu do ich czaszki zaczyna szukać mózgu:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×