Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile macie stopni w domu mieszkaniu

Polecane posty

Gość gość

U mnie za bardzo na dworze m -15 w domu ledwo 19,8 jak dla mnie lodówka Lubie mieć 22-23 st ale pięć za cholerę nie uciagnie. Chyba się wkurza i wrzucę do pieca jakiś plastik żeby się rozgrzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 27 C w domu chodzimy w krótkich rekawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 20-21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Wasze drogi oddechowe to wytrzymują? Ja mam 19-20 w dzień, 18-19 w nocy. Przez większość dnia chodzę w krótkim rękawku, pod wieczór ubieram sweterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 20-21 stopni ,jak coś dłużej gotuję to do 22 wzrasta .wbrew wszystkiemu wolę jak w nocy jest cieplej ,lepiej mi się śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niecałe 20 C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pobiłam rekord :) u mnie w domu 17 st Celsjusza :) bo trwają przygotowania na morsa. Ahahahaahaahshajhshahah. Za rok egzamin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja oszczędzam , mam 18,5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustawowo w mieszkaniu/ domu musi być od 18-21 C. Ja zmieniając ogrzewanie na gaz mam ledwo 18:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam coś między 20 a 21 i jest za ciełpo jak na mój gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na górze 21, na dole 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieszkamy w domu, mamy ogrzewanie gazowe i w ciągu dnia temperatura wzrasta do ponad 24st i ja zdycham dosłownie, bo jestem w ciąży i ciągle mi ciepło. Teraz jak są u nas mrozy do -15 jest niecałe 23st ( zwykle 22,6-22,8). Ja tylko chodzę i wietrzę a w nocy mam uchylone okno, bo nie da się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon, kuchnia, pokój córki 20 stopni. Jak najbardziej OK, chodzimy w tshirtach z krótkim rękawem. W sypialni chłodniej bo tam prawie nie grzejemy. W łazience jest zaprogramowane na włączenie się godzinę przed pobudką, i potem pod wieczór, nagrzewa się do 24 stopni chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 - 24w nocy mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ledwo 10 na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 stopnie. Jak jest mniej to mi zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w salonie bardzo ciepło - po południu palimy w kominku [w zależności od odległości od kominka, od 30 do 24, salon połączony z jadalnią i kuchnią, razem ok 60m2]. W pokojach dzieci 20, w naszej sypialni 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w sypialni 21 st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My najlepiej sie czujemy gdy mamy temp. ok. 21 stopni. Nie rozumiem jak można grzać w domu do 27 stopni????? Koszmar, przecież to nie ma czym oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24-25... mieszkamy w bloku. Zakrecam grzejniki a one i tak sa cieple, juz nie moge wytrzymac. Jestem typem zmarzlucha ale 22-23 mi wystarczyloby, nie idzie zbic tej temp... otwieram okno i wietrze ale za chwile taka sama temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie w naszym domu mamy 22-25 stopni, zalezy jak piec ustawimy. Wychowalam sie w bloku, tam przy zakreconych grzejnikach bylo nawet po 26-30 stopni. Najgorzej gdy przez trzy lata mieszkalam w starej kamienicy. Zima, w ciagu dnia 13 stopni w pokoju, w kuchni, przedpokoju po 5-7 stopni, a w ubikacji nawet 0 stopni, w nocy w pokoju temperatura spadala nawet do 11 stopni. To nie bylo zycie tylko wegetacja. Do dzis mam uraz i potrzebuje ciepla, stad ponizej 22 stopni marzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmierzylam teraz mam 19,5 st zimno mi zalozylam dlugie pizamy do spania sobie i dziecku skarpetki. Palimy ale cos slabo sie nagrzalo bo wrocilismy wieczorem. Normalnie mamy 21 najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK 22-23 stopnie we wszystkich pomieszczeniach, tak w dzien jak i w nocy. Ponizej tej temperatury marzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. 20 stopni. W sypialni 15-16, w wyższej temperaturze nie da się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20-21 stopni w sypialni 18 . W nocy temperatura spada w pokojach do 18 w sypialni jeszcze mniej. Mojej rodzinie to odpowiada nikt nie marznie i to nie jest kwestia oszczedzania a naszego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok 18- 19 , w sypialni 15-16 , bo wylaczam ogrzewanie, nie znosze spania przy kaloryferach. W ogole nie cierpie kaloryferow, wole sie cieplej ubrac. zdrowiej a przy okazji taniej. Teraz siedze w pokoju, gdzie jest 15 stopni, mam sweter i ok. Jak musze spac w zimie gdzies, gdzie na full grzeją kaloryfery, powyzej 22, to mi zasycha w gardle, mecze sie, nie moge zasnąc. U siebie nie choruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzień 20-21 noc 17-19 i czasem jest mi w nocy nadal gorąco i nie mogę zasnąć wtedy otwieram balkon i czasem do 12 schłodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w tę mrozy 21-22,ale jak nie było mrozów to 24-25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowo 21 specjalnie ustawione na tyle, wieczorem jeszcze zmniejszamy na 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×