Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

taki oto temat skradnie was po całości!

Polecane posty

Gość gość

organizm naszej bohaterki nie potrzebuje już wody rozpisanej markerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żreć za trzech potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przenioslam dwa wpisy z giewontu, z prosba o nie kontynuowanie szukania (przyslowiowej) dziury w calym. gość dziś to co w tym vlogasku pokazala , jest dniem codziennym niejednej '' w domu siedzacej mamuski,, Vlogi typu poranna rutyna, co robi moja latorosl, zakupy, sprzatanie itp. smieci maja rekordowa ogladalnosc i wspaniale komentarze. Bugi pragnie pochwal i zainteresowania swoja ogromna osoba. Zainteresowanie jej osoba zapewniamy my na kafe, pochwaly pozostaja pod vlogaskami. gość dziś popatrzmy sie na siebie, od ok. 5 stron piszemy o mezu bugiszonki, kim jest, jakie ma wyksztalcenie, czy jest kaska do wszystkiego itd. Czy to nas tak naprawde interesuje, mnie nie, ale mimo tego jestesmy aktywne. Bugi fituje, gada od rzeczy opowiada bajki i tym czy schudla czy nie zapelniamy 5 vloga. Sciskam wasze lapki specjalistki od wszystkiego. MOZE zakonczymy to szukanie dziury w calym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale tak szczerze to faceta ma fajnego .Duzo dziewczyn jest ładniejszych a jakos nie mialy takiego szczescia .Facet pracuje i zarabia na caly dom i widac ze dobry i jeszcze dom ogarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli dla Ciebie Krzysztof jest fajny to ja mam ksiecia z bajki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nareszcie normalny wpis, bez "dzielenia wlosa na czworo" (19:05)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesli dla Ciebie Krzysztof jest fajny to ja mam ksiecia z bajki smiech.gif To jestes ksiezna z bajki, ;));((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jestes ksiezna z bajki, oczko.gif ;(( x Daleko mi do niej. Po prostu mam normalnego faceta, a nie mameje zyciową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(20:28) z Twojej odpowiedzi wnosze, ze ty tez jestes raczej fajna babka. Wszystkiego ,,udanego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bugi jest dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męża Boogie widzimy tylko tak, jak ona chce aby wszyscy widzieli. Jeżeli odpowiada im taki układ-okej. Nic nam do tego. To nie on prowadzi kanał, to nie on chodzi i nieustannie kłamie. Widziały gały co brały, nie oszukamy losu, który jest im pisany. Nie widzę większego sensu nad "siedzeniem" w życiu K. Skupmy się na jedynej prawdziwej, NAMACALNEJ fit księżniczce. Nie trzeba być chudym, aby być szczęśliwym. Mimo wagi i gabarytów zwyczajnie należy o siebie dbać. P. ma dla kogo żyć, oby jak najdłużej, a niestety zbędne kilogramy są jedynie kłopotami. Nie życzę nikomu źle. Boogie przestań kłamać nas, bo przy tym najmocniej ranisz siebie. Co nam z tego, że piąty rok mówisz o owsiankach i detoksie? To nie my dźwigamy ten ciężar, nie my maltretujemy własne organizmy. Każdy ma swoje problemy, wzloty i upadki, ale do cholery-tylko głupi nie zobaczy, że coś tu jednak śmierdzi, że wszystko jest śliczne i kradnie po całości. Wszystko to jest złudne i owszem, przydałaby się wizyta u kogoś, kto pomoże. Bo człowiek jest tylko człowiekiem, ale do tej decyzji trzeba dojrzeć. Alkoholika również można siłą zmusić do leczenia, ale to nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, Krzysiek pracuje w mobile homes letniskowo w Białymstoku. Wzięte z jego Facebooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i niech pracuje gdzie chce. Dajze juz spokoj kobito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Krzych nie jesst nie wiadomo kim ale jest spoko kolesiem i pracowity a z wygladu tez nie brzydki wiec bugi trafila dobrze .Sorry ale ze swoim wygladem i inteligencja to i tak dostala miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadbana ewidentnie nie jest co widac na załączonym obrazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tapeta na twarza bardzo ja postarza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie zbrzydla i się postarzala . I te wlosy takie zaniedbane i zniszczone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy na powierzchni wody widac juz pecherzyki? jesli tak, to bugi zaczela odbijac sie od dna. Zawsze to latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×