Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

30 letnia baba z 4 bachorów masakra

Polecane posty

Gość gość

szok rozwalona szmata rozpłodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dobrze jest tak mówić /pisać o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego masakra? Moja sąsiadka 32-34? dokładnie nie wiem ma 5 dzieci[w tym bliźniaki], ona na kierowniczym stanowisku w dużej firmie, on właściciel dobrze prosperującego pensjonatu. Dzieciaki super, rodzice wiele czasu im poświęcają, cudowna rodzina, na pewno nie liczyli na 500+, bo najmłodsze dzieciątko ma 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po wuj biorą 500+ jak nie liczyli na 500+, po drugie babsko nie do zajechania przez chłopa i dzieci, a niby się mówi, że kobiety to delikatne i kruche istoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra ma kolezanke ktora ma 28 lat i 5 dzieci :) wszystkie planowane. Wziela slub gdy miala 19 lat. Ona zajmuje sie dziecmi a on jest informatykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziła dzieci kiedy nie było mowy o 500+, a skoro teraz państwo takie bogate, że rozdaje po 500 na dziecko, to dlaczego nie brać? 2 tys. miesięcznie przyda się rodzinie, która i bez tego nigdy nie miała problemów finansowych. Ja jestem z tych głupszych, mamy tylko jedno dziecko, problemów finansowych tez nie mamy, ale drugiego nawet za 1000+ nie urodzę na rządanie polityków. Urodzenie drugiego dziecka [mamy w planach] musimy dobrze przemysleć, bo wiąże się to z całkowitym przemeblowaniem naszego obecnego życia na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś nie było 500+ a kobiety rodziły po 7mioro albo i więcej dzieci. A teraz jak kobieta rodzi drugie dziecko to takie jak autorka wmawiają, że to dla 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam 30 letnią z 6stka dzieci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż mnie c**a zabolala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko się nie zrzygaj z tej zazdrości autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 lata kierownik z 5 dzieci? to kiedy ona niby pracowala na te stanowisko jak ciagle rodzila? chyba ze wszystkie dzieci nianka chowala wiec wcsale nie idealna ta rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym mieć tyle dzieci... Wiesz, ty mówisz "krowa rozpłodowa" ja o tobie mogę powiedzieć "jałowa egoistka". Tylko PO CO. Akceptuję, że nie każdy lubi i chce mieć dzieci. Czy ty możesz zaakcrptować, że nie każdy chce żyć tak jak ty? Jeśli nie to nie nadajesz się do życia w społeczeństwie. Do życia w ogóle, bo różnorodność biologiczna jest gwarantem przetrwania gatunku. Jakoś nikt się nie sra do tego, że ktoś chce być bankierem a ktoś fryzjerem, więc czemu się dowala do tego czy chce się poświęcić prowadzeniu domu czy karierze? Moja sprawa jak kieruję swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×