Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dieeetka

Dieta Kefirowa. Schudłam !

Polecane posty

Gość dieeetka

Hej dziewczyny, znalazłam tutaj, na kafeterii, dietę kefirową na której dziewczyna schudła 9 kg. Podchodziłam do niej kilka razy, zwykle po 2 dniach się poddawałam :/ A teraz jestem na niej już 8 dni i schudłam już 4 kg + dostałam okres więc tak naprawdę podejrzewam, że schudłam więcej, planuje ją dokończyć czyli trwać w niej razem 2 tyg, zostało 6 dni :) Dziennie 400ml kefiru i nic więcej, oprócz wiadomo wody. Wiem co to efekt jojo i już się na to przygotowałam. Wychodzenie z diety jak z głodówki. Po 2 tyg pierwsze trzy dni sok grejfrutowy świeżo wyciskany (pierwszy dzień 1/4 szklanki soku + 3/4 szklanki wody i tak 5 szklanek w ciągu dnia, drugi dzień odwracamy proporcje a trzec***ijemy już czysty sok.) Czwarty dzień jabłko, surowe/ ugotowane lub pieczone/ kalafior / brokuł. Wszystko oczywiście w małych ilościach ! Piąty dzień: ziemniak gotowany/ ryż/ kasza jaglana/ płatki różnych zbóż/ łagodne przyprawy (majeranek, tymianek, czarnuszka.) Kolejne dni to monotonne powtarzanie posiłków z dnia piątego ale musimy je powoli powiększać czyli np. śniadanie: ryż lub płatki, obiad: kasza, kolacja: jabłko. Najważniejsze, żeby nie jeść do oporu a będzie okej :) Napisałam tą wiadomość bo potrzebowałam motywacji to wytrwania jeszcze tych 6 dni, oraz żeby pokazać, że się da i nie jest to niebezpieczne. Pierwszy dzień może was zrazić, bo organizm będzie się bronił (bóle głowy, słabe samopoczucie) po 3 dniu już jest do zniesienia :D Najlepiej znaleźć sobie jakieś zajęcie, żeby nie myśleć o jedzeniu. W chwili słabośc***atrzcie w lustro, z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że żałuje że wcześniej odpuszczałam, bo już bym miała z głowy i około 10kg mniej :) ale dam rade teraz jestem pewna ;> Jeśli chcesz podjąć się tej diety, poczytaj również inne wypowiedzi na jej temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×