Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natali82

Makijaż permanentny MOBILNIE Od czego zacząć

Polecane posty

Gość Natali82

Witam, proszę podpowiedzcie mi, bo mam ogromny dylemat. Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem założenia własnej dzialalnosci. Nie jestem kosmetyczką, ale już jakiś czas temu zainteresował mnie temat makijażu permanentnego. Chcialabym zrobić kurs, co jak wiemy nie jest tanie, a potem postarać się otwaorzyć właśną działalnośc. Z racji tego, ze koszt wynajmu i wyposazenia salonu jest dla mnie zbyt obciążający, pomyślalam o czyms takim, jak mobilny salon makijazu. Gdyby nie pewne ograniczenia, pewnie zatrudnilabym się u kogos, ale poki co mam pracę, z której nie chcę, a może bardziej się boję zrezygnować - zapewnia mi jednak jakąś stabilizację. Druga sprawa, że w salonach oczekują osób z doświadczeniem, ja niestety jeszcze go nie mam. Drogie dziewczyny podpowiedzcie, od czego zacząć? Kurs - wiadomo (w miarę mozliwości finansowych także kolejne kursy), sprzęt - wiadomo, pigmenty, środki dezynfekujące, znieczulenia - wiadomo, ale co jeszcze? Z jakim budżetem mogę startowac? 10 tys.? 20? A klientki? W moim przypadku musiałabym dawać ogłoszenia na stronach w stylu olx, ale czy to zda rezultat? Jak szukać klientek? Jak zacząć? I jeszcze jedna sprawa, jak to wygląda od strony formalnej, gdy ktoś jest zatrudniony na etacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JMJ

Też jestem zainteresowana tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×