Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość adri123ana

Propozycja seksu i odmowa

Polecane posty

Gość adri123ana

Z moim facetem mieszkamy osobno, na razie, w przyszłości chcemy to zmienić. Wczoraj po południu wyskoczyłam na spotkanie z przyjaciółką, które trwało do późnych godzin wieczornych. W trakcie mój facet zaczął pisać, co porabiam etc. Normalnie mu odpisywałam, wszystko było okej. Jak wróciłam do domu o 24, napisał, czy już jestem w domu. Odpisałam, że tak. On zapytał się, czy chciałabym spędzić z nim noc. Odpisałam, że chciałabym, ale jestem padnięta, co akurat było prawdą i zaraz położę się spać, co też zrobiłam. Napisałam mu, że może umówimy się na inny wieczór. On na to odpowiedział dość enigmatycznie. Widzę, że się obraził. On generalnie ma problem, żeby wyjść z inicjatywą odnośnie seksu, bo ma na jego punkcie mnóstwo kompleksów. Ale naprawdę nie chciałam go urazić ani zniechęcić, po prostu marzyłam o poduszce i śnie. Nie wiedziałam, że uda mu się wyjść wcześniej z pracy, od dwóch tygodni siedzi w niej do 21, dlatego umówiłam się z przyjaciółką. Gdyby było inaczej, to oczywiście wybrałabym jego. Co zrobić, aby mu pokazać, że pragnę go, ale po prostu tym razem nie miałam sił. Nie odtrąciłam go dlatego, że seks z nim mi się nie podoba, ale zwyczajnie ze zmęczenia. To wrażliwy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×