Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta młodsza o 10 lat

Polecane posty

Gość gość

Pytanie do innych facetów: czy jak mieliście dużo młodszą partnerkę (10 lat lub więcej) udało się wam zbudować długotrwały związek lub małżeństwo? Czy taka relacja po początkowym zauroczeniu jest skazana na porażkę z powodu różnicy wieku? Napiszcie o pozytywnych i negatywnych doświadczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę nikt się nie zgłasza. A może coś ciekawego powiesz, co planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało sie. Ale ja wyglądam na młodszego niż mam lat a ona na sporo starszą. 10 lat jeszcze to nie jest duża różnica przy tym tempie życia i rozwoju technologii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma technologia do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może coś ciekawego powiesz, co planujesz? xxx Na razie planuję rozwijać i inwestować w związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałem bardzo dobre małżeństwo co żona była starsza od męża o 10 lat .Żyli długo i dobrze,mało kto wiedział jaka dzieli ich różnica wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałam małżeństwo, on był starszy o 12 lat. Teraz ma 92 lata i się trzyma. Jej już dawno nie ma na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam kilka zwiazkow, i z tym starszym tylko o dwa lata czulam sie jak z nastolatkiem, a bylismy juz kilka lat po 20stce. Z tymi starszymi o 12-16 lat czulam sie najlepiej, ale to moze dlatego ze ja szybko musialam dorosnac, nie mialam emocjonalnie okresu mlodziezowego, tylko z dziecka musialam skoczyc na etap doroslej osoby grubo przed 18stka, z powodow rodzinnych. Dodatkowo zostalam matka w polowie pierwszego roku studiow, a po trzech latach samotna matka, musialam utrzymac siebie, dziecko, oplacic przeszkole i wynajem mieszkania. Mentalnie bylam duzo starsza i dlatego harmonizowalam sie z duzo starszymi partnerami. O ironio moim drugim a obecnym mezem zostal mężczyzna mlodszy o trzy lata. Pod trzydziestke poznalam mojego obecnego meza, myslac ze to mezczyzna starszy ode mnie te 6-10 lat,bo i wyglad i zachowanie takie prezentowal, dojrzalosc emocjonalna, takze pesel nie zawsze jest wyznacznikiem dojrzalosci i tego czy dana osoba bedzie miala te same priorytety co my. 10 lat to nic jesli macie podobne wartosci jesli rozbiezne to nawet bycie w tym samym wieki nic nie da :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie aż tak duża różnica. A rozwój technologii to taki ma wpływ, że ludzie wspólnie np. różne pokolenia ogarniają obsługę komputera... Np. w 2000 roku nie każdy 45 latek potrafił obsłużyć komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten rozwój technologii, to pompki do penisa i nakładki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co te nakładki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 81
Moja narzeczona jest o de mnie o 18 lat mlodsza. Ja mam 36 ona 19 lat. Jesteśmy w związku prawie 4 lata za rok slub. Jest mlodsza o de mnie ale nie czuje tej różnicy. Trafiłem na podobna charakterem do sie siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat młodsza to lepsze rozwiązanie niż równolatka. Ciesz się. O 5 - 15 lat później będą dotyczyć Cię problemy z menopauzą kobiety tj: - wahania nastroju - uderzenie gorąca - popuszczanie moczu - suchość pochwy. Jak Twoja kobieta będzie mieć 40 lat, to równolatki 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama i babcia miały mężów 11 i 15 lat starszych od siebie . Tak się jakoś złożyło. Babcia owdowiala jak miała 65 lat .A mama jak miała 59. Lepiej brać młodszych ,no mężczyźni i tak krócej żyją . A w wypadku 10 lat różnicy to naprawdę szybko zostanie się wdową. Babcia zawsze mówiła że ona była młoda babka jeszcze, miała 35 lat a dziadek już miał 50 taki starszy pan z niego był. Najlepiej miec max 5 lat starszego albo ciut młodszego od siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćnastówę
To ja zaczynałem ze swoją jak miała 19 a ja 30 a ty 32 jak miała 15 może jeszcze nawet nie skończone skoro mowa tu o 18 lat różnicy , pedofill!!! Z małym ptaszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 81
Gośćnastówę dziś To ja zaczynałem ze swoją jak miała 19 a ja 30 a ty 32 jak miała 15 może jeszcze nawet nie skończone skoro mowa tu o 18 lat różnicy , pedofill!!! Z małym ptaszkiem X Moja miala juz skonczone 15 lat jak zaczęliśmy cos z soba kręcić. Zadnym pedofilem nie jestem. Sprawdzales co mam w majtkach :-D ? W łóżku uklada sie nam bardzo dobrze woec gdybym mial malego nie bylo by tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×