Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KamilaEF

Wyjazd na kurs językowy z Education First

Polecane posty

Cześć! Mam na imię Kamila, mam 20 lat i jako 18-letnia dziewczyna poleciałam sama do RPA do Kapsztadu na dwutygodniowy kurs języka angielskiego. Dzisiaj jestem Dumną Ambasadorką EF i dlatego właśnie zakładam ten wątek. Jeśli jesteście na etapie planowania wakacji, a chcecie połączyć przyjemne z pożytecznym (naukę jedego z 9 języków w jednym z 50 miast na jednym z 5 kontynentów) napisz do mnie maila: kaaaaamila@op.pl! Dlaczego warto: -odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące ceny, warunków, nauki, języków, zakwaterowania etc.etc. -jako ambasador wiem o zniżkach, obowiązujących promocjach, dlatego z moją pomocą istnieje duże prawdopodobieństwo, że cena kursu będzie niższa niż standardowa (PRZY REZERWACJI DO 8 MARCA -10% NA KURSY 2 - 3 TYGODNIOWE ORAZ AŻ -20% NA KURSY 4-TYGODNIOWE). -każda osoba, która zarezerwuje kurs z mojego polecenia (PODA MOJE NAZWISKO: KAMILA DŁUGOSZ I POINFORMUJE PRZY REZERWACJI, ŻE O KURSACH DOWIEDZIAŁA SIĘ ODE MNIE, DOSTANIE ODE MNIE GADŻETY M.IN. GADŻETY EF NP. TORBA, KOSZULKA, BILETY DO KINA, KARTA UPOMINKOWA O WARTOŚCI 50 ZŁ) A teraz szczerze... Co ja z tego będę miała? Punkty, które w przyszłości będę mogła wymienić na wyjazd na kolejny kurs językowy! Reasumując - podając przy rezerwacji moje dane otrzymujecie nagrody (sponsorowane przez mnie) oraz możliwość zniżki, a ja punkty na kolejny kurs. I pamiętajcie - po kursie również wy automatycznie możecie stać się ambasadorami i na kolejny kurs wyjechać za darmo. Także zapraszam do kontaktu: kaaaaamila@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×