Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam byc jego trzecią. 4 dzieci

Polecane posty

Gość gość

Dylematy straszne. znamy sie od grudnia i od razu zamieszkał ze mna. To było silniejsze ode mnie. Ja mam 27 a on 44. Jest luzackim gościem i odpowiednim do rozrywki, życia chwila. Jest w trakcie rozwodu z druga żona która rozwodu nie chce. Na razie jest fajnie, zakochałam sie ale w tyle głowy mam jego sytuacje, czwórkę dzieci - najmłodsze 9 lat. On jest finansowo niezależny i bardzo dba o swoje dzieci. Najstarsza córka 19 lat. Od drugiej zony odszedł bo sie kłócili. Najpierw na rok sie rozstali na przemyślenie ze względu na dobro 9 letniej córki i po roku dalej kłótnie o nic i odszedł z domu. Wyznał mi milosc, spędzamy fajnie czas, tańczymy itd. Zastanawiam sie co o tym wszystkim myślec. Czy to ma sens? Dodam ze byłam w 8 letnim związku wcześniej ze starszym troche facetem , zabiła nas rutyna. Miałam wrażenie ze wchodzimy w etap stabilizacji a ja jeszcze chciałam sie wyszaleć a nie żyć jak stara baba. No i po jakimś miesiącu on mnie znalazł i sie zakochał. Na razie nie mam kontaktu z jego dziećmi. Chciały mnie poznać ale odmówiłam. Czytałam na forum rożne wpisy. Ech.. Ciężkie jest to nasze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty tak na poważnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale on nie będzie zyc chwilą i rozrywkowo przy czwórce dzieci.min.kazdy weekend zajęty jeśli to "świąteczny" tata. A jak poważnie podchodzi do ojcostwa i chce je wychowywać ,to otworz przechowalnie dzieci + facet a sama się wyprowadz,bo już miejsca i czasu dla ciebie nie będzie. Nie wspomnę o innej zasadniczej roznicy : mloda panna i dzieciaty rozwodnik? wow, "szacunek" dla głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale fajnie ma gość - mieszkanko,żarcie za darmo i seksik kiedy chce z młodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem. Rozum mowi uciekaj. Serce daj szanse. On zawsze był takim luzakiem nawet z druga żona i godził wszystko jakoś. Szukam kobiet które były w podobnej sytuacji. Wypowiedźcie się proszę. Wiecie jak to jest: najbardziej bolą niewykorzystane szanse. Człowiek zawsze myśli ze bedzie dobrze lub prawie tak samo jak na początku. Na razie jest bardzo fajnie. Ale to początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz,fajnie byc z luzakiem jak sie nie ma wspolnych obowiazkow. Zabawa,kino, spontaniczny weekend. Z toba bedzie kilka dni luzakowal. Nastepne dni wychowywal dzieci ,ty moze odpoczywala lub nadrabiala jakies zaleglosci i bedzie OK. kiedys wylaczy ci sie luzakowanie. Zapragniesz stabilizacji i dzieci a on... nadal bedzie luzakiem. :/ Mieszkacie razem. Jak dzielicie obowiazki i finanse ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę zamieszkalas z gościem którego znasz kilka tygodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale,że jakie niby niewykorzystane szanse mogą z nim być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kliknęło miedzy nami i tak wyszło ze zamieszkał. Wiem, jak to wyglada ale ro był po prostu impuls, decyzja chwili. Kupujemy wspólnie jedzenie, dokłada sie do rachunków. Niewykorzystane szanse - ze to jest facet z ktorym będę szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie ma problemu ze mieszkacie razem od godziny zero. Wazne jest jak traktuje wasze wspolne miezkanie. Czy to dla niego darmowy hotel ,bo nie ma gdzie isc. Czy milosc do ciebie. Nie mam nic przeciwko do sexu na pierwszej randce czy zamieszkaniu razem . Raczej mnie zastanawia jego Piotrusiowa postawa. Mozna szalec,pic wodke do rana, sex w parku . To jest fajne ,tylko ze tobie kiedys przejdzie. A jemu ? Czy nie zamnieni cie na kolejna wolna ,bez zobowiazan ? Bo bedziesz dla niego atrakcyjna ,tylko wtedy gdy bedziesz luzakiem. Mysle ze sie nie myle. On ma 44 lata i juz troche powinien siasc na d***e. Dzieci duzo,partnerek duzo .ot wesole zycie na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wyglada jego opieka nad dziećmi? Nie ma żadnych weekendów tylko dla dzieci? Wiesz, spoko jak ktos nie chce zycia w rodzinnym kieracie i nie płodzi potomstwa, ale ja bym takiego lolo, co to luzak całe zycie, a mimo to zaslubil i powołał 4 dzieci na świat, a wciaz lata jak nastolatek, to bym na drzewo wysłała:O Po co ci taki garb? Chcesz żyć w mydlanej bance, bawić sie, ok, ale nie lepiej znalezć rówieśnika? Kręcą Cie stare jaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie jedzie po dzieci i spędzają czas gdzieś poza domem. Wiem, wszystko wiem. Nie sa to proste sprawy. Dziękuje za dwie ostatnie wypowiedzi. Musze to wszystko przetrawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ,fajny kumel z niego. Ale chyba marny partner. TY zakochana. A czy on naprawde tez ? Czy kocham cie ,nie znaczy : dobrze mi z toba ,bo nie masz obowiazkow rodzinnych ale za to masz na szalenstwa ? Pomysl. Slodki,mily, dzentelmen , prawi komplementy. Szampanska zabawa i tylko tyle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak sądzę. Plus 4 ogony które zawsze będą na pierwszym miejscu. Oczywiście to dobrze ale raczej nie dla ciebie. Pobawić się możesz ale na przyszłość? Tacy faceci skaczą. To nie jest materiał na poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ten gość jest po prostu "plastrem" po niedawnym rozstaniu. Szybkie wejście w kolejny, zamieszkanie (wypełnienie pustki?). Na to wyglada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz spojrzec prawdzie w oczy, ze ten facet jest kompletnie nieodpowiedzialny i niedojrzaly. Dlaczego nie chcialas poznac jego dzieci? Jak bedziesz sie czula kiedy jego najmlodsze dziecko zadzwoni np. chore do tatusia? Wtedy skonczy sie szampanska zabawa. Facet dorwal mlode miesko a Ty na to lecisz. Oj glupia ty, glupia ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jestes mloda i bez zobowiazan a chlop ma juz kryzys wieku sredniego, pomysl o waszym zwiazku za 10-15 lat. Ty bedziesz potrzebujaca a on bedzie mial juz problemy z przerostem prostaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety next często nie radza sobie (myslac o poważnym związku) z tatuśkiem z jednym dzieckiem a tu czwórka.Ty masz w ogóle pojecie co to rodzicielstwo? rozwód jest z żoną,nie dziećmi,one będą zawsze i eks w tle. Fajnie gość ma:dwie byłe zonki,czworka dzieci i młoda,która chce lapac chwilę...Jaką ? na jaką chwilę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia2018
Jako, że wywołana się czuję trochę do tablicy wypowiem się. Ja - bezdzietna, druga żona miłego o 12 lat starszego faceta. Była żona zła, teściowa zła, myślały tylko o kasie i ciągle miały do niego pretensje. Że nie pomaga w domu, że w ciągłej delegacji, że za mało się stara. Był uroczy, przebojowy, byłam dla niego wyjątkowa. Rok mu się z zona nie układało, ale dopiero po poznaniu mnie odszedł od niej bo wcześniej "nie miał sił". Zakochałam się w nim w jeden weekend, całą duszą. Obronił mnie przed molestującym mnie szefem. Nie chciałam nikogo słuchać. Że jest prostakiem, leniem, egoistą. To, że nie pomagał mi w niczym w domu tłumaczyłam go. Zresztą nie szukałam kucharki i sprzątaczki. No nie ważne, ważne jest to co teraz. Po pięknej miłości zostałam wrakiem człowieka. Dopiero z czasem zaczęłam dostrzegać to co widziała jego ex, a czego wcześniej nie widziałam. Zostałam z rozpuszczonym dzieciakiem, który sam od siebie nic nie zrobi, o wszystko trzeba go prosić, sam nawet nie zrobi kanapki. Kilka razy w ciągu 5 lat stracił pracę, zawsze podobno on był ofiarą. Potem siedział kilka miesięcy nie szukając niczego nowego i wybrzydzając. Dużo opowiadać. Jednak żałuję, że nie patrzyłam na niego rozsądnie tylko idealizowałam go. Nie rób tego. Nie mówię, że u Ciebie będzie tak samo. Ale nie patrz przez różowe okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia, to ty ta sama piszaca wcześniej na innych tematach o rozwodzie i twoim mieszkaniu z którego on nie chce się wyprowadzić? Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie, że to już było.. A do tego żeby się wyszaleć lepiej znaleźć kogoś młodszego zamiast dziecioroba, Piotrusia Pana, w średnim wieku i z 3ma żonami na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia2018
do gość dziś Tak, to ja. Jutro się mąż wyprowadza. Wiedząc, że oddałam mu całe oszczędności zażądał konkretnej sumy w zamian za wyprowadzkę. Wie, że nie mogę wziąć pożyczki bo mam teraz wziętą na samochód, mam kredyt na mieszkanie i muszę się jakoś opłacić i z czego żyć. Jego to nie obchodziło. Ma być kasa i koniec. Na szczęście mama mi dała te pieniądze, oczywiście dostanie je po wyprowadzce. Już się pakuje, bierze dosłownie wszystko co się da, a co kupiliśmy będąc razem - nawet otwieracz do wina. Mam nadzieję, że jakoś dojdę do siebie jak się wyprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia, ktoś ci doradzil,żeby dac mu znów kasę? mam nadzieję,że to niewysoka kwota,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia2018
Napiszę w moim temacie by to nie spamować autorce, która sama ma problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, wyobraź sobie, że z czasem każdy weekend będziesz spędzać z jego dziećmi. Tylko czekać kiedy się zadomowi na tyle, no i sama będziesz chciała poznać. Wtedy zobaczysz jak to jest, nie będziesz miała kąta we własnym domu, nie odpoczniesz po tygodniu pracy, bo będziesz musiała planować obiadki, śniadanka, sprzątać po nich i skończy się robienie tego co chcesz, a zacznie oglądania gówien na kanale disneya- bo dzieci lubią. Zastanów się . Chcesz się spotyakć to się spotykaj, ale nie daj sobie jego życia ściągnąć do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze.... Autorko, w co Ty sie pakujesz? Stary dziad(sorry, ale roznica wieku z czasem bedzie sie poglebiac, on zacznie dziadziec kiedy Ty bedziesz jeszcze mloda), 4ro dzieci(wiesz ile to nerwow i kasy trzeba naztaka dzieciarnie???), ZONATY z 2ga zona, i mieszka u Ciebie.... wydrukuj to co napisalas i przeczytaj glosno. Kilka razy az to do Ciebie trafi, ze ten Twoj zwiazek to groteska. Facio sie swietnie urzadzil, dzieci z 2ma zonami, mieszkanie i seks z mloda laska - nic tylko pozazdroscic, a Tobie wspolczuc. Jak nie jestes porazajaco brzydka i chcesz miec kiedys wlasne dzieci a moze i slub (np.cywilny), to wiej z tego ukladu. Ja mam 30lat i faceta 38, 1rozwod, 1corka - nie jest latwo. A w Twoim zyciu beda 2 byle kobiety i 4 dzieci - nawet sone nie wyobrazasz ile z tego bedzie zamieszania. Ten gosc nie bedzie chcial miec kolejnych dzieci ani slubu. On jest taki glupi, a bedzie Ci robic jakies nadzieje byleby utrzymac cieple lozko. Co to, juz nie ma wolnych, normalnych facetow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*on nie jest taki glupi aby znowu sie zenic i miec jeszcze jedno dziecko np. z Toba. Rozmawialas z kims bliskim o tym swoim slepym zauroczeniu? Jakby moja przyjaciolka przyszla z czyms takim, to trula bym jej caly czas, ze marnuje mlodosc na podstarzalego Piotrusia Pana. Chyba masz niska samoocene, ze w cos takiego sie ladujesz. Wyobraz sobie przyszlosc. Dzis jest zabawa, ale jak sobie to wszytsko wyobrazasz za 5 lat? A rozwod tez kosztuje, dojda alimenty na duze dzieci (duze potrzeby) i moze skoncza sie imprezki, bo bedzie zarabiac na adwokatow i na alimenty +prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha :D Uciekaj dziewczyno :D no chyba że jest dobry w tym i owym to ewentualnie jesli tak Ci odpowiada to zapraszaj go do siebie po zmroku (żeby faktycznie nikt go nie widział zrobcie co swoje i niech ucieka) .Sorki ale 4 dzieci... O swoich mozesz zapomniec ... no i dwie ex? haha sama nie wiesz w co sie pakujesz... no i rożnica wieku bardzo spora... Kazda normalna kobieta po zapoznaniu sie z Twoim przypadkiem powie uciekaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie może zapraszać go po zmroku,bo on mieszka u niej zaraz po tym jak się poznali i ona się cieszy,bo on jest luzacki taki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to niech sie wyprowadzi :D będzie miała dobry sex w nocy i żadnego zoobowiązania:D Myślę że pan też sie na to bedzie pisał bo raczej zoobowiązań to on ma juz i tak wystarczająco dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×