Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolasia Kiepska

Bcaa, widzicie efekty?

Polecane posty

Gość Jolasia Kiepska

od jakiegos miesiaca biore bcaa regularnie przy tm biegam i cwicze narazie efekty slabe..czy te amikokwasy naprawde dzialaja przy budowie miesni u kobiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekty napewno zauważysz z Igorem :D Spoglądasz z niechęcią w lustro? Chcesz pozbyć się kompleksów, lub być królem/królową plaży przyszłego lata i nie tylko? Znam świetną osobę, która sprawi, że twoja sylwetka odmieni się na lepsze. Igor Mieńkowski-trener dzięki któremu dziewczyny na ulicy oglądają się za mną, a nie ja za nimi, tak jak to było wcześniej, gdy go jeszcze nie znałem. Wejdź teraz na www.igortreneronline.pl i ciesz się odpowiednim pakietem, ułożonym indywidualnie dla ciebie. Przykładowe opinie:"Najbardziej skuteczny trener. Dzięki PAKIETOWI DZIK każdy mężczyzna może wreszcie wyglądać jak prawdziwy, męski facet."- STREFA MOCY HERKULES - FITNESS SIŁOWNIA SPA "PAKIET DZIK to najlepsze rozwiązanie dla faceta w każdym wieku."- MUSLCEPOWER- TWÓJ SKLEP Z ODŻYWKAMI www.igortreneronline.pl Wejdź! Dla nowych użytkowników konkurs! Zakup dowolny pakiet i zdobądź szansę na wygranie 10 000 zł. Połącz przyjemne z pożytecznym! Dołącz już dziś! Jeśli masz jakieś pytania, możesz liczyć na moją pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z odżywkami to trzeba uważać, na pewno bym jakiś podejrzanie tanich mieszanek białkowych nie polecał. Ja korzystam z Olimpa i nie mam po ich proteinach problemów. Dobry zbilansowany skład, duża zawartość białka. Olimp tani nie jest, ale choćby na stronie odzywki-olimp.pl można trochę promo na ich rzeczy znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×