Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Przeznaczeniem człowieka, jest wykonywanie woli bożej...

Polecane posty

Zastanawia mnie crowleyowska koncepcja inwokacji, wg której człowiek wyrzeka się własnej osobowości i pozwala Bogu wstąpić w swe ciało i nim kierować na ziemii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeznaczeniem czlowieka jest przedłuzenie gatunku,a nie umartwianie się i czczenie wyimaginowanego bożka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:23 - Primo nikt nie każe się umartwiać ćwierć mózgu. Secundo to człowiek jest wyimaginowany przez Boga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy spojrzeć na tytuł topiku i już wiadomo kto ma mniej niż ćwierć mózgu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze skończ pisać te z d**y p*****ly serio bo mi się zygac już chce jak widzę ten edelgast coś tam i te wypociny jakiegoś starca. Spieprzaj z forum kobiecego i wejdź na forum katolickie. Ja nie mam ochoty słuchać tych polmozgich tematów jak z zaścianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam.synuś nienarodzony choć planowany z ukochaną z włosami w nosie, seksmaszyną, którą kochasz? Jak tam seksnarzeczona, kolejna która kochasz? Która z nich to wola Boga odnośnie zainteresowanego?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze spadaj na forum dla katolików.Rzygac sie chce od tych twoich mądrości .Ty zyj tak jak piszesz a innym daj spokój dopuki ci na łeb nie właza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boga nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:12 a ty podaj choć jeden, który potwierdza jego istnienie :) oprócz spekulacji i domysłów. Nie istnieje żadne bóstwo, we wszechświecie są miliardy innych ras, jedna nam kiedyś pomogła i ot, stąd wziął się hype na bożków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:37 - Paradoksalnie istnienie demonów jest dowodem na istnienie Boga YHVH. Poza tym, co pięćdziesiąta litera z Pięcioksięgu Mojżeszowego, układa się w wyraz "Tora", czyli "Prawo". To dowód na to, że Pięcioksiąg był spisywany w natchnieniu Bożym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srogość
nie dowod, tylko podejrzenie 😴 czlowiek wymyslil boga na swoj obraz i podobienstwo, a potem odwrocil kota ogonem i nagonil tluszcze do wyznawania religii i placenie dziesieciny jej wlodarzom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alistair Crowley to najbardziej zla i wykolejona kreatura jaka kiedykolwiek stapala po ziemi. Channeling bytow demonicznych i pisanie o tym na durnych forach moze cie jedynie wpedzic do psychiatryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:45 - A ile przeczytałeś prac Crowleya? Bo ja co najmniej dwie i oceniam je jako chłodną analizę systemów religijno-filozoficznych. Z resztą w pracach Crowleya natknąłem się na moje obecne motto życiowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:37 - Paradoksalnie istnienie demonów jest dowodem na istnienie Boga YHVH. Poza tym, co pięćdziesiąta litera z Pięcioksięgu Mojżeszowego, układa się w wyraz "Tora", czyli "Prawo". To dowód na to, że Pięcioksiąg był spisywany w natchnieniu Bożym... X To żeś poleciał po bandzie. Paradoksalnie tysiące ludzi, którzy pracowali dla amerykańskiego rządu, armii bądź strefy 51, gdy już mieli dość i chcieli wyznać prawdę, zostali zabici w swoich domach "śmiercią naturalną" Mówiąc o demonach opierasz się nadal na czymś czego nie jesteś w stanie zaobserwować fizycznie, równie prawdopodobnie mogą to być ludzie/istoty które czasem jesteśmy w stanie zobaczyć, z powodu innego wymiaru, który nachodzi na nasz. A co do twojej co pięćdziesiątej litery: szyfr był bardzo popularny w tamtych czasach, a co on może mieć wspólnego z natchnieniem Bożym, tego chyba nie wiesz sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cud nad Wisłą. Wierzcie w cuda na kiju a daleko znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×