Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gertrudaaa

Salon Magia Blondu

Polecane posty

Gość gertrudaaa

hej, czy któraś z was była już na warszawskim wilanowie w Magii Blondu? Jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayoo
Ja byłam miesiąc temu, bo koleżanka poleciła i jestem zadowolona. Fajnie mnie Pani uczesała, ceny przystępne, salon bardzo ładny aż miło się siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niqlka
Chodziłam do pani Danusi jeszcze w poprzednim salonie, prawdziwa mistrzyni, uwielbiam i nikomu innemu swoich włosów nie powierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi987
Byłam dzięki namowom koleżanki i jest super! Zarówno cenowo, jak i efekt końcowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipilottta
Dzięki za polecenie, przeszłam się w zeszłym tygodniu i jestem zadowolona z efektu, a Pani Danusia przesympatyczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w zeszłym tygodniu pierwszy raz i również mogę polecić. Miła obsługa, spojrzy fachowym okiem i doradzi. Jestem zachwycona efektem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutkaaa9
Testowałam wiele salonów fryzjerskich w Wwa i moim zdaniem ten jest najlepszy. Pani właścicielka to prawdziwa artystka, doskonale zna się na fachu i wie co robi, z ręką na sercu polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bridget

Tak, bo pojadę z Warszawy specjalnie do Lublina do fryzjera... Byłam przed świętami w Magii Blondu i z własnego doświadczenia też mogę polecić. Jestem bardzo zadowolona z tego, co pani Danusi udało się zrobić z moich trudnych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolona

Pierwsza wizyta efekt super , Pani Danusia naprawdę przeszła sama siebie . Za to następna totalnie mnie rozczarowała ,  było me opóźnienie wiec owa pani bardzo się spieszyła , odcień przy skórze nie był naturalny tylko podchodzący pod ciepły brąz czego nie chciałam nie mówiąc już o cięciu gdzie zostałam z dziura z przodu która niwelowałam u innego fryzjera przez trzy kolejne wizyty . Proste włosy obcięte jak od linijki na raz ( efekt w kucyku jak bym miała kwadratowe włosy :( ) po tamtej wizycie raz na zawsze podziękuje za usługi magii blondu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynaA

Nie wiem, ale ja miałam bardzo dobre doświadczenie z salonem Magia Blondu. Zawsze byłam potrakotwana bardzo dobrze. Zreszta sa też inne panie, Sylwia i Kinga. Ja z mojej strony mogę polecić jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aloha

Byłam w MB jakiś czas temu, pierwszy raz, i ogólne wrażenie bardzo dobre - na pewno będę wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×