Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawiedzony przyjaźnią

Przyjaźń między kobietą i facetem nie jest możliwa bo kobiety zawsze

Polecane posty

Gość zawiedzony przyjaźnią

mają nacisk i dążą do związku. Zawsze gdy próbuje z kobietą być czysto przyjaciółmi to one po jakimś czasie cisną na związek, nie potrafią się powstrzymać, nie wiem co jest tego powidem. Trace nadzieje w przyjaźń z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po cholere ci kobieta przyjaciel? Facetów nie masz wokół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawiedzony przyjaźnią dziś - Autorze, przeżyłam taką "przyjaźń" i potwierdzam, że jest niemożliwa. Przynajmniej jedna ze stron angażuje się uczuciowo i od przyjaciela dostaje kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z facetami na niektóre tematy po prostu nie da się rozmawiać, ale kobiety nie potrafią być tylko w przyjaźni z facetem, to chyba przez biologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez partnerzy tych zaprzyjaznionych moga byc zazdrosni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krystian95pl dziś w obecnych czasach to nigdy nic nie wiadomo, tak to z wolnością i swobodą z której ludzie nie potrafią korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przecież tu nie chodzi o żadne sprawy cielesne tylko duchowe, więc troche niezrozumiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego nie rozumiesz? Ze komuś może się sie podobać że mąż czy żona spotyka się z przyjacielem na pogaduchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby się spotykali na seks to tak ale na pogaduchy? co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - z tych niewinnych pogaduch męża/żony z tzw. przyjacielem/ciółką rodzą romanse. Najlepszym przyjacielem żony jest mąż a najlepszą przyjaciółką męża- żona. I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli maż/żona nie jest nalepszym przyjacielem to co? rozwód? chyba lepsze pogaduchy? Nie trzeba z każdym sypiać, bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaźń damska męska zawsze kończy się łóżkiem. Tylko co później z tym zrobić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przyjaźń damska męska zawsze kończy się łóżkiem. Tylko co później z tym zrobić!! XXX Dokładnie tak. Przyjaźń przyjaźnią ale tu rządzi BIOLOGIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie, nie zawsze xxx Jeśli facet jest gejem lub impotentem to zgadzam się, że nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co ma biologia do przyjaźni? Są faceci którzy nie muszą i NIE CHCĄ roohać wszystkiego co się rusza, wiem szokujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaźn pomiędzy kobietą a mężczyzną jest niemożliwa.Kumpelstwo taak.Ale przykaźn?o przekroczenie granic bardzo łatwo.Wtedy trzeba postawić pytanko, czy jest warta utrata więzi przyjaźni na rzecz fizyczności?Prawdziwego przyjaciela męskiego bez podtekstów sexualnych, można mieć tylko z homosexualista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka przyjaźń jest możliwa. Jeśli nie ma chemii, tylko czysta relacja, to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i niestety tez tak mialam. Ja bylam kumpela i przyjaciolka a On sobie wkrecal ze jestem jego kobieta. Zaznaczam ze mam meza i dzieci a aon mi się nawet nie podoval jako facet. I po przyjazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdz sobie przyjaciolke bardziej atrakcyjna od siebie. Gwarantuje, ze bardzo szybko zaczniesz uzalac sie na friendzona :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam przyjaciela który ma żonę,dzieci. Dość często rozmawiamy, spotykamy się, zwiezamy mówimy o swoich problemach ale nigdy nie zblizylismy się do siebie. Ja jestem panna i cieszę się że on ma rodzinę i że życie mu się układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstawowe pytanie
gość wczoraj czy jego żona wie o tobie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie było faceta który zniósłby przyjażń ze mną, zawsze urażeni, ze tylko to, nie szanuje kobiet które spotykają się z zajętym zeby sobie poćwierkać, i cieszyć się ze mu się kłada z żoną, to obłudnice ,najlepiej układa się z żoną jak inne c****a trzymają się z daleka, chyba ze to sztuczny układ i kochanica potrzebna, takie panienki co mówią ciesze sie ze mu się układa z żoną, spotkajmy się na kawusie są durnowate i bezmyślne i wrednawe na swój sposób jesli naprawde mają na względzie uczucia żonki, chyba ze zonka tez ma przyjaciela to juz mnie ten typ relacji nie interesuje do oceniania bo jest po równo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam że mąż który zwierza się innej suczce niż swoja żonka jest mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 3:35 Tak wie o mnie a co to coś dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest możliwa. I ja jestem tego przykładem. Od początku byliśmy dla siebie aseksualni, żadne z nas nigdy nie posunęło się do przekroczenia granic. Tyle razy rozmawialiśmy otwarcie o tym bo wiele było osób żartujących z nas że tak się dogadujemy, a chemii między nami zero. I tak już kilkanaście lat. Przeszliśmy ze sobą wiele, jego tragedie, moje, chwile dobre i złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie mu się nie podobasz, więc nie chce cię puknąć, może jesteś kaszalotem, nie wiem, choć po pijaku by cie puknął na 100%, bo wtedy każda dziura dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.23 i on c***ewnie o tym powiedział haha, czy ci ją przedstawił? rozmawiałaś kiedyś z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×