Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Doda czy Rozenek? Kogo wolicie?

Polecane posty

Gość gość

Ja wolę Dodę. I z wyglądu, i z charakteru. Małgonia to denerwująca damesa zgrywająca perfekcyjną, a takich ludzi NIE MA. Do tego wygląda jak przepita szlaufa i taki ma głos. Poza tym ktoś kto dla fagasa zrobil sobie z twarzy pole silikonowe nie może być zdrowy na umyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim są te osoby? Bo nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenek Majdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolicie Rozenek, bo: 1) jest brzydsza 2) jest starsza A ja, mimo że jestem kobietą, wolę Dodę. Może dlatego że sama jestem piękną kobietą i nie mam kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obie maszkary napompowane sylikonem i własnym ego :D obie dzidzie piernik, które myślą, że jak sobie wypalą kłaki, zdobią doczepy, nałożą tone tynku i wyglądają na 20 lat :D hahaha debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę źe gdybym jedną albo drugą złapał za o******ce to by mi sie ulało z pęcherza mleczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie. Nie ma większej żenady w polskim światku medialnym niż Rabczewska. Wieśniactwo, buractwo, gnój jaki sie leje z jej ust... tego nikt jeszcze nie pokazał jak można bardzo być obciachowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doda jest piękna i ms wysoki iloraz inteligencji . Niektóre kobiety które ją krytykują nie urastają jej do pięt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Rozenem odkąd jest z wyliniałym i starzejącym się Radziem robi wszystko by się upodobnić do Dody, drugiej żony swojego trzeciego męża. Dziwię się kobiecie, babka z doktoratem, po szkole baletowej, która naprawdę ma sporo mądrego do powiedzenia (a przynajmniej miała jeszcze kilka lat temu) lubuje się teraz w pokazywaniu stringów na instagramie. Kim jest Radzio dziś? Kiedyś był ponoć jako takim kopaczem piłki. Dziś w rubryce zawód wyuczony chyba oboje wpisują "pajacowanie", a nam media każą się nimi zachwycać od rana do nocy, ale grunt, że kasa leci i o to tylko chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, babka z doktoratem, po szkole baletowej, x Dowody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , babka z doktoratem, po szkole baletowej, x Dowody? x 9 lat szkoly baletowej, ukonczyla prawo na UW, byla na studium doktoranckim, nie wiem, czy dr sukonczyla. Mozna latwo sparwdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Doda- wiocha , wulgaryzm , tego zaden makijaz i droga kiecka nie zasloni. Rozenek bardzo przesadzila z wywalaniem na wierzch zycia, gdyby nie to, bylaby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężki wybór, ale chyba juz z dwojga złego Dodę. Rozenek jakos mnie wkurza swoim stylem bycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodę nikogo nie udaje, jest sobą Rozenek jakas taka sztuczna mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani jedna ani druga moim zdaniem piękna nie jest. Piękna to jest np. Klaudia Helejcio albo Marina z polskich gwiazd. Ale wolę już chyba Dodę, Rozenkowa mnie wkurza bo uważa się za nie wiem kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halejcia gwiazdą? huehuehue dobry żart ale sie usmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz wole dode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babka z doktoratem xx haha przecież sama mówiła, ze nie skończyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo. Wybór jak między dżumą a cholerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doda, to przygłup i wiejska dziołcha, Rozenek, to kobieta z klasą,na poziomie. Jak można w ogóle porównywać, która lepsza heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenek ma tyle klasy ile kot napłakał:O Kreowała się na babkę z klasą, bo tak tvn sobie życzył, a kto płaci ten warunki dyktuje. Kobieta z klasą tak jak Rozenek się nie zachowuje, Doda też zresztą klasy nie ma, ale chyba mam do niej jakiś sentyment i z dwojga złego wybiorę Dodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozenek żyje z 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa po prostu teraz wyłazi z lodówki dlatego macie jej dość, a o Rabczewskiej ostatnio ucichło, ale błagam nie piszcie że Doda jest sobą. Przypomnijcie sobe jak udawała w Cannes, że jest gwiazdą czy co to tam była za impreza, a nikt jej tam nie znał, a i jeszcze ten przygłup nie wiem kim on tam dla niej jest udawał, że idzie pogratulować znanym reżyserom, że niby ich zna, a wpierdzielił się tam tam jak psychol jakiś, trzeba było wzywać ochronę. Ktoś nagłośnił te komiczne udawanie, chociaż każdy to widział od zawsze :D ale Dodzia szła w zaparte i przekręciła kota ogonem, nadmuchując że ta co nagłośniła i tak wszystkim znaną prawdę jest tą złą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozenek za 500+ wypoczywa za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole Rozenek, nie znosze Dody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Rozenek stara raszpla ma okolo50 lat a sciemnia ze kolo40falszywa suka,Doda ma serce i uczucia pomogla swemu Nergalkowi i kopnal ja w zadek wogole dla mnie Doda jest lepsza i ładniejsza i nikomu malzenstwa nie rozbila a Rozenkowa rozbiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 9.03.2018 o 14:16, Gość gość napisał:

Ja wolę Dodę. I z wyglądu, i z charakteru. Małgonia to denerwująca damesa zgrywająca perfekcyjną, a takich ludzi NIE MA. Do tego wygląda jak przepita szlaufa i taki ma głos. Poza tym ktoś kto dla fagasa zrobil sobie z twarzy pole silikonowe nie może być zdrowy na umyśle

👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×