Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozrywkowy Arek

Jak tam więdnące singielki? Znowu samotny weekend???

Polecane posty

Gość Rozrywkowy Arek

a ja biore moje dwie "koleżanki" do kina i restauracji, będziemy się śmiać i rozmawiać i zajadać, i nie przeszkadza im że jestem żonaty, bo to platoniczne znajomości, żona idzie z jakimś kumplem do kafejki i jest git, wszyscy zadowoleni i jest fajny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko pozazdrościć takiego małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozrywkowy Arek
Każdy tak może mieć tylko trzeba pozbyć się zazdrości, chciwości i mieć zaufanie. Nikogo na siłe się nie zatrzyma. Zmieńcie myślenie i szczęście bedzie wasze. Pozdrawiam myślących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wal sie palancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze.ważne ze wszyscy zadowoleni. ale proszę się odp.... od więdnących singielek. Jestem singielką i poki co jest mi z tym ok. Nie marze o nastepnym idiocie ktory sprowadzi mnie to roli kury domowej, sprzataczki, kucharki i zaopatrzeniowca. i bardzo ciesze sie na wieczor w pizamce z ksiazka filmem i przytulasami do mojej coreczki :-) a jak spac pojdzie to i lampka albo 2 wina beda. jutro pojdziemy na kawę do rodzicow i na dlugi spacer.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj po co brałaś tego pierwszego idiote? Nie czytałaś książki "Jak nie wybrać dupka"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bleee,to znowu ten od cotygodniowych prowokazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiecieńcudownie
Ale z tej żony to wielka szczęściara, że mąż ją tak wielce kocha, że nie jest o nią zazdrosny. Wolałabym więdnąć do końca życia, niż mieć takiego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durne i ograniczone z was pipy, dlatego jesteście albo SAME, albo po ROZWODZIE, albo SAMOTNE MATKI, takie z was "mądralińskie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×