Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy jecie słodycze?

Polecane posty

Gość gość
A ja rzadko. Jakichś wafelków, batonów, czekolad, ciastek nie jem praktycznie wcale. Czasem mam fazę na jedzenie np lodów i jem tego dużo przez jakiś czas, a później nic przez wiele tygodni. Tydzień temu zjadłam kawałek sternika z okazji imienin i od tego czasu nic. Poza tym nie słodzę. Jem dużo, ale nie słodycze. 170/50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie przepadalam za slodyczami, wolalam inne smaki. Pod koniec ciazy zaczelam miec ochote na np czekolade i czesto cos wcinalam. I co dziwne, teraz kiedy kp jest jeszcze gorzej! Czemu mi sie tak smak zmienil? Na szczescia poki co na wadze sie to nie odbija, ale nie wiem jak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jem czasem tylko chałwa lub kawałek gorzkiej czekolady 163/55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys bardzo lubilam i jadlam wszystkie slodycze. Im jestem starsza to musze ograniczac. Teraz wlasciwie od wielkiego dzwonu, bo tyje chyba od samego patrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pije w ogóle słodkich napojów, woda i zioła w dużych ilościach.Jednak jem bardzo dużo czekolady:(I w ogóle jak nie zjem czegoś słodkiego to szaleję.Jestem od cukru uzależniona, jem strasznie dużo.Czasm dwie czekolady albo z 20 cukierków.Nienawidze tego w sobie i wiem że cukier to syf, postarza itp.ale w tym czasem z***biście podłym życiu on daje mi szczęście i relaks, jak narkotyki chyba.Uzaleznien nie mam żadnych, nie palę, alkohol okazyjnie raz na kwartał albo rzadziej 3kieliszki wódki czy piwo.Dla mnie to wszystko może zniknąć ale słodycze to słabość:( Czasem próbuje ograniczyć,wychodzi kiepsko. Mięsa itp.jem malo,właściwie od 17nie jem.Nie obzeram się,jem generalnie niedużo.Po trójce dz.waze w tej chwili 54kg/168cm,nosze36.Figure mam dobrą,ale szara cerę,pewnie od cukru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja uwielbiam próbować nowe słodycze. Jeżeli rozglądacie się za ciekawymi smakami to polecam wam zajrzeć na stronę www.cosslodkiego.com.pl Firma ta zajmuje się ściąganiem i sprzedażą słodyczy z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×