Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

teraz to kobiety błagają o mężczyznę

Polecane posty

Gość gość
16:52 Wyjątkowo niskich lotów rozrywka, jak na kobietę 'z klasą' ;) A może wręcz typowy przykład zbyt wysokiego mniemania o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - POWÓD, dla którego tu siedzę niech pozostanie moją tajemnicą. Dziwi mnie Twoje zdziwienie bo też dziwnym trafem stale tu przesiadujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto z klasą powiedz coś o sobie. Ile masz lat, wykształcenie gdzie pracujesz? Co Cie interesuje. Nie zwracaj uwagi na zaczepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:20 Owszem, ostatnio zacząłem zaglądać w celu... właściwie odwiedzam to i tym podobne miejsca, by zweryfikować kilka pomysłów na rozbudowę własnego portalu, jak i planuję utworzyć dwa kolejne. Także potrzebuję zebrać nieco informacji. Przy okazji czasem wdam się w interakcję z użytkownikami, by milej czas upłynął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli kobiety z klasa nie siedza na tym forum dla kobiet, tu moga siedziec mezczyzni z klasa. Cos mi nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poki co jestem singielka, ale nie narzekam. Najwazniejsze to trafic na kogos dopasowanego do siebie... Po co bariery, wywyzszanie sie, krytykanctwo. Trafi sie na odpowiednia osobe to nie bedzie poczucia, ze on mnie ogranicza albo (w przypadku mezczyzn) ze to durna baba bez klasy, niekobieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - przykro mi. Na publicznym forum mnie będę się reklamowała. Ale miło, że ktoś zapytał o konkrety :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No powiedz, to żanda reklama. To po prostu autoprezentacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Typowe kobiece podwójne standardy. Mężczyzn wypytujesz, ale sama nie raczysz. Wyjątkowy brak kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na publicznym forum mnie będę się reklamowała. xx ''Reklamowała''? Uważasz się za towar? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Na publicznym forum mnie będę się reklamowała. xx ''Reklamowała''? Uważasz się za towar? usmiech.gif x Najwyraźniej uważa się za 'towar', który przebywa w miejscu 'publicznym'. Mentalność prostytutki. Poza tym, forum dyskusyjne z założenia jest publiczne, więc nie ma potrzeby tego podkreślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - a czy wiesz co to znaczy poczucie humoru? Nie potrafisz wyłapać ironii w tym zdaniu ? To, że "mam klasę" nie oznacza, że nie mam poczucia humoru i dystansu do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dyskutuj z nimi. Widzisz, że za wszelką cenę chcą Ci dogryźć . Lepiej powiedz coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.50-" forum dyskusyjne z założenia jest publiczne, więc nie ma potrzeby tego podkreślać" XXX I właśnie przez to nie ma potrzeby ujawniać swojej tożsamości. Na pewno nie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:50 Nie dostrzegłem żadnego humorystycznego akcentu, a raczej niefortunny dobór słów. Natomiast jeśli faktycznie miał to być żarcik... to słowo ''klasa'' w odniesieniu do Twej osoby pozostaje pod znakiem zapytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I właśnie przez to nie ma potrzeby ujawniać swojej tożsamości. Na pewno nie tu. xx Twoja prezentacja tutaj wypadła bardzo słabo, dlatego niewielkie szanse, by mężczyzna z klasą zechciał poświęcić swój czas, by poznać Cię ''tam'' ;) Wiele pracy przed Tobą, albo zwyczajnie nie zgrywaj kogoś, kim nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, widac ze ktos tu chce dogryzc, nie wiem skad tyle zlosliwosci. Jakas chec dominacji, ponizenia kogos zeby poczuc sie lepiej z samym soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:57 to sprawa tej kobiety jaka jest. Ludzie to nie sa jakies lalki z papieru, ktorymi mozna sie bawic ,sterowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dajcie spokoj z tymi podzialami na "kobiete z klasa", "mezczyzne z klasa" Ja tam wole cieplych ludzi, do ktorych moge podejsc bez kija bo mnie nie zagryza (i nie robi to z nich idiotow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź jej dogryś, to ona cie polubi, kobiety kochaja chamow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - jestem kim jestem i tyle na ten temat. Opuszczam to szacowne grono prześmiewców. Zajrzę tu od czasu do czasu. O ile napisze ktoś poważny i zostawi kontakt do siebie (mail lub gg ) to rozważę i może się odezwę. A na razie pozdrawiam tu wszystkich. Kłóćcie się i dyskutujcie ale już beze mnie. Pozdrawiam wszystkich. "Ta z klasą" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:01 raczej uciekaja od takich, ktorzy ewidentnie maja problem z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Rozmówczyni próbuje podnieść swą samoocenę podając się za ''kobietę z klasą''. Jej śmiałe twierdzenie wyrażone na forum skłania mężczyzn do weryfikacji realiów. Jak widać, kobieta manipuluje, stosuje podwójne standardy i wyraża opinię przez pryzmat swego ego, czysto subiektywną, na temat własnej osoby, z którą ja i inni mamy prawo się nie zgodzić. Oczywiście kobiety prawdę i fakty im niewygodne jak zwykle uznają za ''dogryzanie'' i ''poniżenie''. Cóż, i to jest bardzo typowe dla osób o niskiej samoświadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:05 a wez daj spokoj, jak jestes taki swietny to co tu robisz i tracisz czas na plebs i nisko swiadomy lud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A na razie pozdrawiam tu wszystkich. Kłóćcie się i dyskutujcie ale już beze mnie. Pozdrawiam wszystkich. "Ta z klasą" usmiech.gif . xx Typowa dezercja kobiety, której manipulacje i naciągnie faktów wyszły na jaw. Nie myśl, że wszyscy mężczyźni będą Tobie kadzić, bo raczyłaś się określić ''ta z klasą''. Jak widać, wiele Ci brakuje do godnego poziomu. Pozdrawiam również, pracuj nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Cel mego pobytu tutaj wyraziłem powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - ktoś jednak tutaj zaciekle mnie broni :) Ciekawe czy to jedna i ta sama osoba ? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale widac cie cos boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - a Ty nad sobą prześmiewco i krytykancie mojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:09 Czyżby pojawiło się światełko w tunelu? Czyjaś atencja na horyzoncie? O proszę, jaka kobieta od razu szczęśliwa :D oto zjawia się rycerz w srebrnej zbroi gotów podtrzymać złudzenie doskonałości kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×