Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

teraz to kobiety błagają o mężczyznę

Polecane posty

Gość gość z Paryża
Totalny bezsens, dziewczyna ma udowadniać na forum dlaczego uważa się za kobietę z klasą, spowiadac się jakiemuś random kolesiowi gdzie pracuje etc. aby ten mógł łaskawie ocenić czy miała prawo się tak określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę dystansu ludzie, bo się wam rzeczywistości z wirtualem myli. w punkt :D jak ja uwielbiam taka krotkowzrocznosc ludzi z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z Paryża dziś Kobieta ozwała się ''z klasą''. Mamy prawo wiedzieć, na jakiej podstawie. Tym bardziej iż sama poprosiła przebywających tutaj mężczyzn o oferty matrymonialne. Zaś jeśli chodzi o pytanie o pracę - czy w ogóle jakiekolwiek inne tyczące się rzeczonej kobiety - nie ja je zadałem. Skupiłem się na polemice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Lol, idąc tym tropem zaraz będę musiała udowadniać że mieszkam w Paryżu. A tak na marginesie, masz prawo pytać, ona ma prawo nie odpowiadać. Tu i tak nie ma mowy o żadnych faktach, pisać można wszystko. I oferty natrymonialne na kafe, seriously?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z Paryża dziś W kręgu moich osobistych zainteresowań nie leży Twe aktualne miejsce pobytu ;) jak i sfery prywatne innych użytkowników. Jednak, jeśli już kobieta zaczyna się nadmiernie afiszować z czymś, co - jak oceniam - nie ma pokrycia w rzeczywistości, jak i brakuje argumentów... No cóż, uznaję to za prowokację, w którą niepotrzebnie dałem się wciągnąć :) Pozdrawiam wszystkich, znikam stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z Paryża dziś A tak na marginesie, masz prawo pytać, ona ma prawo nie odpowiadać. Tu i tak nie ma mowy o żadnych faktach, pisać można wszystko. xx Jeśli się rozpoczyna temat, warto jednak posiadać argumenty przemawiające za swoim stanowiskiem oraz na swoją korzyść, jeśli już za przedmiot dyskusji stawia się własną osobę. Inaczej rozpoczynanie rozmowy nie ma sensu, i dochodzi do takiego właśnie ''wycofywania się rakiem'', jakie zaprezentowała nasza Rozmówczyni. Również idę. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tutaj pierwszy raz w tym temacie. Jest tutaj jakis mily pan po 40 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Jak możesz oceniać co ma pokrycie w rzeczywistości a co nie? Tak jak pisałam wyżej, miesza Ci się najwyraźniej real z wirtualem. Wszystko to co piszesz o sobie tutaj, łącznie z tym co nazywasz argumentami jest tylko I wyłącznie Twoją subiektywną oceną samego siebie -i to w najlepszym razie. Podejrzewam że częściej to są raczej pobożne zyczenia. Dystansu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje ( napisze szczerze ) by mnie ktos przytulił. Musze zapomniec o kims kto sobie jaja ze mnie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety? te feministyczne obrażone panienki ? :D x nawet moje koleżanki już nie chcą się umawiać na radnki dawniej każda by chciała w głowach im się pomieszało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge z wami tutaj byc? Ukryc sie przy was :) bylam za chusteczke po jakiejs babie i nie mam nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba mnie nawet nikt tutaj nie zauwazy :( , chyba sie kłócicie , nie warto sie klocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z Paryża dziś Subiektywną oceną wyrobioną na podstawie wielu subiektywnych opinii kobiet z różnych środowisk, faktycznie ;) Jednak kobieca fantazja, mrzonki i przerośnięte ego mnie się nie tyczy. Potrafiłem nad sobą pracować, także umiejętność ta w dalszym ciągu nie jest mi obca. Z łaski swojej nie zarzucaj mi, że wypowiadałem się na zaproponowany przez Autorkę temat. Wzajem dystansu. I, jak moi poprzednicy, żegnam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem gentelmenem (tak wiem pewnie nie znacie tego słowa) , i drogie panie powiem jaka jest rzeczywistosć: umówić się teraz na radkę - a mam spory wybór koleżanek , graniczy z cudem, albo mają wymówki albo im się nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:50 juz po raz trzeci sie zegnasz bodajze ;) smieszne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:49 chyba sie kłócicie , nie warto sie klocic x Nie było kłotni , tylko ciekawa dyskusja ale babska się spięły jak zwykle i wypłoszyły konkretnego fajnego kolesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Śmieszne jest to, że nie zauważyłaś, że nie byłem jedynym, który zabierał głos tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konkretny fajny koles - szczerze to wypowiada sie tak ą i ę jak mezczyzna z mojej rodziny, ktory nigdy nie mial dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz żadna kobieta kultury nie docenia ale jednak chce gościa ze wszystkimi cechami kulturalnego z klasą :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Nie zauważyłam żeby autorka prosiła o ocenę tego czy wypowiadajace się osoby posiadają klasę czy też nie. Może faktycznie lepiej skup się na tej pracy nad sobą niż na ocenie wszystkich wokół. To latwo przychodzi w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat nie wiem jakiego chce, z klasa bym nie okreslila, raczej takiego do zycia co nie sra wyzej niz d**e ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:56] Nie zauważyłam żeby autorka prosiła o ocenę tego czy wypowiadajace się osoby posiadają klasę czy też nie. x Autorka sama dobrowolnie postawiła swą osobę, jako przedmiot dyskusji. Rozmowa tyczyła się ludzi ''z klasą'' obojga płci. Skoro uznała, że do takowych kobiet należy, w jej gestii leżało podanie argumentów za tym przemawiających. Nie uczyniła tego, natomiast rozmówcy na podstawie jej wypowiedzi dokonali własnych ocen, do których mieli prawo. Tym bardziej, że Autorka poprosiła o kontakt zainteresowanych mężczyzn. Także odpowiedź odmowna została uzasadniona z naszej strony. Ot i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o gentelmanie to mowiłem ja a nie autor tematu, myśle że kobiety teraz wolą chamów i prostaków skąd to wiem, kobieta bez "moralnego kręgosłupa" woli jednorazowe emocje, w olbrzymiej dawce . I miałem dziewczynę nie jedną , nawet byłem w 2-letnim związku ale mnie "kobieta" zdradziła po pijaku. Cóż.. nie trafiłem jeszcze na fajną dziewczynę ale nie o tym. Mówię jakie jesteście, wyzwolone. z faceta robicie pachołka, wyzywacie fajnych facetów, a same zabieracie się za flejtuchów i dresiarzy, mialem kilkarotnie taki przypadek gdzie kobieta odeszła to facetów uhmm.. nie bede opisywał ich urody bo aż mi się słabo robi, a potem co.. wielki płacz bo was rzucił i chcecie wrócić... tak miałem taki przypadek. Ale że jestem stanowczy to u mnie powrotów nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nadęcie tez sie slabo robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Teraz żadna kobieta kultury nie docenia ale jednak chce gościa ze wszystkimi cechami kulturalnego z klasą x W zasadzie to nie wiadomo kogo one chcą. Jakbyś się nie starał, ze wszystkich sił, to i tak w końcu odejdą, bo brakuje im jeszcze czegoś ale czego? nie wiadomo. Ale na to jest stosowne okreslenie.. okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Nieprawda, napisała wyraźnie że nie ma ani potrzeby ani ochoty nic udowadniać. To Ty masz potrzebę oceniać innych zamiast dyskutować na zadany temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale nadęcie tez sie slabo robi x podaj rzeczowe argumenty , bo nie wiem czy wiesz ale opisywane zdarzenia należą do codzienności dzisiejszego chorego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
22:01 nie nasza wina że takie kobiety przyciagasz/ wybierasz. Swoją inwokacje zaadresuj do swoich byłych jesli Cię to nadal boli, a nie do wszystkich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno, bywa w zyciu. Kobiety tez sa zdradzane, tez oceniaja potem, ze "kazdy facet to swinia", uogolniaja, ale czy to ma sens to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z Paryża dziś Otóż to właśnie było rzeczonym ''wycofaniem się rakiem''. W istocie zabawne rozpocząć temat, po czym odmawiać zajęcia stanowiska tyczącego się bezpośrednio siebie :D Również mogę rzucać słowami na wiatr, ale jakim bym się okazał? No właśnie. Zawsze dysponuję argumentem, jeśli już zabieram głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×