Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

teraz to kobiety błagają o mężczyznę

Polecane posty

Gość gość

bo coraz ich mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego? fortuna kolem sie toczy po prostu, wielkie mi halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo kobiety już całkiem zobojetnieja i Nie będą niż chciały nikogo, bo to co się dzieje w tych czasach z facetami to jakiś melodramat. Także nie jaraj się autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kobietami jest jeszcze gorzej znaleźć normalną w dzisiejszym świecie jest bardzo trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
statystycznie teraz dwie kobiety przypadają na jednego faceta a sto o więcej ma jednego samca alfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest po 60 roku życia. Do 40 to kobiet jest więcej. Mężczyzn więcej się rodzi, ale za to szybko umierają. Kobiet rodzi się mniej, ale żyją znacznie dłużej. Więc starsi wdowcy mają sporo wdów do wyboru. Ale panny do 30 mają łatwiej o partnera niż ich rówieśnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taka koleżankę l3kko przed 30 i mamy mały romans. Tzn ona bardziej chce a ja tak od czasu do czasu, z resztą żonaty jestem i jestem 15 lat starszh. Ale co mnie zszokowalo. Zachowuje się względem niej normalnie a ona mi ciągle powtarza że jeszcze żaden facet nie był dla niej taki miły, czuły i dobry. A jednoczesnie jestem meski i dominujacy. Z kim ona sie do tej pory spotykala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. My kobiety błagamy O MĘŻCZYZNĘ bo wokół nas same męskie gnojki, dupki i bawidamki. Dziś prawdziwych mężczyzn już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.47 otóż to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ostatnio jeden facet powiedział że mężczyzna jest mężczyzną tylko przy kobiecej kobiecie. I ponoć ja mam taki wpływ na niego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzą za męża, który nie zaspokaja jej seksualnie;), druga ma narzeczonego, bez którego nie może żyć;) one jak Katarzyna Wielka w swej mitycznej chuci a on, ten narzeczony krąży między nimi jak ten koń kawaleryjski od owej carycy;), tylko przyrodzenie ciapulka, ale może jęzor węża ma?;) Wiec jak nie ma prawdziwych mężczyzn?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.50 dla każdego kobiecość to co innego;) 10.57 c.d. grunt to trafić na swego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - mówi tak, bo chce Cię "przelecieć" (albo już to robi) a za chwilę potraktuje Cię standardowo czyli zwyczajnie "oleje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca. Uważam raczej, że ciągnie swój do swego. Kobieta li tylko z miana i posiadanych drugorzędowych cech płciowych tylko na podobnych sobie mężczyzn ma szansę i vice versa. Ale łatwiej sarkać na świat niż krytycznie przyjrzeć się sobie i zacząć nad sobą pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do prawdziwych mężczyzn maja dostęp tylko prawdziwe kobiety, drogie panie, skoro tak głośno narzekacie na niedostatek, musi być z Wami kiepsko... zamiast marudzić lepiej popracujcie nad sobą, a być może zainteresuje się Wami facet z klasą. Póki co najwyraźniej zbyt wysokie progi na wasze nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta to OSOBOWOŚĆ, a nie dodatek do waginy czy cysiow, tylko taki mężczyzna wart jest zaintetesowAnia, który to rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwne . Jeśli jest statystycznie 7% facetów na których można oko oprzeć a 93% facetów to paszczury . To czyja to wina 1) facetów 2) kobiet 3) czy nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, że faceta należy traktować "z dystansem". Wtedy stara się o kobietę, adoruje ją i o nią zabiega. Jeśli kobieta jest dobra, prostolinijna i szczera- facet tego nie docenia. FACECI wolą "gonić króliczki", niż cieszyć się z faktu ich posiadania. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - A gdzie takiego "faceta z klasą" ma szukać "kobieta z klasą"? Ostatnio nawet obniżyłam poprzeczkę i skutek tego był żałosny, żeby nie powiedzieć- tragiczny. Nie wierzę, że można spotkać jeszcze prawdziwego mężczyznę. Już nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja wiem, że faceta należy traktować "z dystansem". Wtedy stara się o kobietę, adoruje ją i o nią zabiega. Jeśli kobieta jest dobra, prostolinijna i szczera- facet tego nie docenia xx Jak i vice versa, kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:10 W swoim środowisku ''z klasą'', na przykład? Wtedy nawet nie potrzebuje specjalnie szukać. To, co macie wewnątrz, warunkuje co na zewnątrz. Prosta zasada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie opuszczą poprzeczki. One muszą mieć faceta którym mogą się chwalić przed wszystkimi . Ken albo wieczna masturbacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile % facetów jest przystojnych . Ile % przeciętnych a ile % pasztetów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile % facetów jest przystojnych . Ile % przeciętnych a ile % pasztetów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - i tu się nie zgodzę. Kobieta zrobi wszystko, odda nawet życie za faceta na którym jej zależy. 11.10- czasem pracuje się w tzw. "zamkniętym środowisku ludzi z klasą", gdzie wszyscy są już zajęci. Pozostaje do wyboru: pozostać samotną lub "wystawić nos" poza zawodowe środowisko a tam już o "faceta z klasą" zdecydowanie trudniej. gość dziś - ja opuściłam tę poprzeczkę ale smutno dla mnie to się skończyło. Facet uwierzył, że jest "bogiem" i szybko przestał mnie szanować. Zerwałam tę znajomość i teraz już takich "z niższej półki" nie szukam. Ale przynajmniej nikt mi nie zarzuci, że w życiu gardziłam takimi i "zadzierałam nosa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czasem pracuje się w tzw. "zamkniętym środowisku ludzi z klasą", gdzie wszyscy są już zajęci. Pozostaje do wyboru: pozostać samotną lub "wystawić nos" poza zawodowe środowisko a tam już o "faceta z klasą" zdecydowanie trudniej. xx Jeśli człowiek ''z klasą'' się zamyka, to nie jest człowiek ''z klasą'', tylko człowiek ograniczony. Ludzie z pseudo elitarnych hermetycznych grupek nie mają niczego wspólnego z poziomem, jaki możesz mieć na myśli. ''Środowisko zawodowe''? - bez komentarza. Nie dziwię się, że natrafiacie na same miernoty, z takim myśleniem... no cóż, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki to facet z klasa niech ktoras wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - człowiek z klasą nigdy się nie zamyka. A PRACA w dzisiejszych czasach zajmuje 2/3 dnia. Trudno, żebym w wolnych chwilach i w weekendy stała na ulicy z tabliczką, że "jestem do wzięcia":P Nie jestem też z tych, co przesiadują w kawiarniach ani spacerują godzinami po galeriach handlowych czekając aż mężczyzna zwróci na mnie uwagę a sama go w takich okolicznościach zaczepiać nie będę bo weźmie mnie za "panienkę na godziny". Do kina chodzę często (sama oczywiście) ale tam akurat jest ciemno i nie wiem czy właśnie na tej sali nie siedzi akurat "ten jedyny z klasą" na którego czekam całe życie. Więc proszę nie oceniać mnie i wyciągać pochopnych wniosków po kilku napisanych przeze mnie powyżej zdaniach. Życia nie da się ot tak po krotce opisać. Również pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - facet z klasą w największym skrócie: "męski" w znaczeniu decyzyjny , taki, który W KAŻDEJ SYTUACJI potrafi się zachować i nie "wyjść z ramek", taki, przy którym kobieta będzie czuła się pewnie i bezpiecznie. Dużo więcej ale to już mniej istotne drobiazgi. Ja takiego faceta szukam i niestety bezskutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Człowieka w sieci ocenia się po jego wypowiedziach oraz ich stylu. Kawiarnie, galerie handlowe, kina...Udaj się, kobieto do teatru, na imprezy hobbystyczne związane z nauką, na... A zresztą, co się będę produkował. Dobrze, że pewnych rzeczy nie wiesz, jednak klasy nie powinny się mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×