Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet zdradzi każdą kobiete nawet miss świata

Polecane posty

Gość gość

jeśli to taki typ, więc nic nie poradzicie na to, tylko im się nie dawać złapać w sidła, omijać z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy temat. Rozwińcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak narazie każdy facet zdradza ciebie a do miss ci też bardzo daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem babą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAŻDY facet korzysta z okazji jak się nadarzy. Przystojny, brzydki, koślawy, gruby, garbaty. KAŻDY. Taka ich psia natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Taka ich psia natura. xx Ot właśnie. Każda inteligentna kobieta dobrze wie, że kiedy potrafi zafascynować faceta i przykuć jego uwagę, on nawet nie zauważy innej. Niestety, coraz więcej kobiet ma problemy z myśleniem i jest zmanipulowanych przez feministyczną propagandę. Nie są kobiece, nie potrafią zadbać o faceta, więc ten traci zainteresowanie i sobie idzie. Logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta "fascynacja" to "fascynacja" na skutek świecenia szczątkami piersi ( zebranych biustonoszem dla mniej obdarowanych) lub wystawiania tych obfitych na widok publiczny, świecenia niemal gołą p***ą, ubrankami w odpowiednich kolorach i fasonach by szczuć faceta, szeptami do uszka, obiecankami bez pokrycia, urabiania, działania na wypukłość jego spodni odpowiednimi psychologicznymi sztuczkami manipulacyjnymi. Jaki to ma związek z prawdziwą fascynacją, zakochaniem, prawdziwą miłością.. nie bardzo mam pojecie. Bardziej ma to związek z urabianiem " jelenia". Tak to dzisiaj wygląda w większości przypadków. A faceci brną w to. Później pojawiają się wyłącznie żądania ze strony obiektu "fascynacji". A na koniec faceci zawodzą że zostali wykorzystani, oskubani i kopnięci na koniec w dupę. A taka była "wielka fascynacja" i "wielka miłość". Na tym obecnie polega " inteligencja" kobiet. Feministki przynajmniej nie udają czegokolwiek. Albo feministka zakłada rodzinę albo bawi się w związki niezobowiązujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tak się ostatnio zastanawiałam, że manipulowanie facetami przez swoją seksualność to jest parszywa cecha wielu kobiet, to powinno być nagłaśniane i karane, to jest działanie poniżej pasa (dosłownie) niemajace wiele wspólnego z byciem człowiekiem, i na pewnym poziomie nie różniące się tak bardzo od molestowania przez facetów, które jest ostatnio tak nagłośnione. Nigdy nie posunęłam się do świadomego wabienia mężczyzn i uważam to za nieuczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś g/ówno prawda, takich jełopów do siebie dopuszczacie a potem PŁACZ, wasza wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Osobiście preferuje feministki bawiące się w związki niezobowiązujące, tylko gdzie one są? Pewnie orają w korpo po 16 godzin dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jesteś nielicznym wyjątkiem ze stada, gratuluje myślenia za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:48 dziękuję. Chyba nie muszę dodawać, że w związku z tym mam olbrzymi problem, aby znaleźć chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:16 I kolejna, która nie zrozumiała... no cóż, trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie chce wiedzieć
gość dziś biore w ciemno, gdzie mieszkasz aniołku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 13:16 I kolejna, która nie zrozumiała... no cóż, trudno oczko.gif >> co tu zrozumieć? babska strategia jest prosta i prymitywna więc prostaków oraz prymitywów tym zwabią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:44 źle mnie zrozumiałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz sobie odpowiedzcie, po co te sluby i wesela skoro na wstepie wiadomo, ze kazdy taki sam. chyba na pokaz i nadzieja matka glupich i ten wasz jest inny i jedyny w swej wiernosci i moralnie niezlomny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śluby i wesela to kompletny , dodam że bardzo drogi, idiotyzm, ale to baby chcą nie faceci, durne księżniczki z wypalonym przez TV mózgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Śluby i wesela to znaki cywilizacji, kultury. Tylko teraz się z tego zrobiła szopka przez dobrobyt gdzie każdy może se wywalić kilka stów na makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przez wszechobecną rejestrację i cyfryzację wszystkiego, ważniejsze są zdjęcia niż samo wydarzenie. Ludzie nie potrafią być tylko tu i teraz, wszystko muszą zarejestrować na wieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swój ślub nie wzięłabym fotografa, kilka fotek od serca zrobionych przez bliskich i tyle starczy do wspomnień... No ale takie dziwadła jak ja nie mają narzeczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taaa... teraz od serca a jakby przyszedł ten dzień to byłby full wypas i live stream na srajbuku, aby świat widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już samo słowo zdrada mnie śmieszy. A i to tylko jednym kontekście. Że ktoś komuś zrobił dobrze. W gruncue rzeczy seks to najtańsza i najlepsza rozrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:32 tak byś miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj nie używam srajbuka ani innego "socjalnego" gòwna, ta cała bezmózgowa gimbaza mnie śmieszy, mam beke z bezmózgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źony uprawiają seks raz w miesiącu . To wy doprowadzacie do tego . 7 dni głowa boli 7 dni kłótnia 7 dni zmęczona 7 dni okres . Jeśli to jest luty to po zawodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ciapatym dają
One boją się seksu, bo "to takie duże i jak to wejdzie?" Eh te baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z seksem jest dużo zachodu i jeśli gra niewarta świeczki, to po prostu się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×